Breaking News
Yamaha Super Tenere Worldcrosser
beylikdüzü escort

Yamaha XT 1200Z Super Ténéré Worldcrosser

Yamaha 112 beygir gücündeki Yamaha XT 1200Z Super Ténéré modelini “Worldcrosser” paketi ile dünya turuna hazırladı.

Yamaha_Super_Tenere_Worldcrosser
Yamaha XT 1200Z Super Ténéré Worldcrosser

Japon motosiklet üreticisi Yamaha, maksi enduro modelini 2015 yılı için Yamaha XT 1200Z Super Ténéré Worldcrosser adıyla maceraya hazır hale getirdi. Öncelikle motosikletin daha da hafifleşmesi için yan keranajlar karbon fibere dönüştürülmüş. korumalar ise dayanıklı ve hafif alüminyumdan. Ön maşanın koruyucuları da artık plastik yerine karbon fiberden.

Yamaha Super Tenere Worldcrosser  15  5Yamaha XT 1200Z Super Ténéré Worldcrosser‘de, standart modelden daha fazla donanıma ve daha yüksek fiyat etiketine sahip olduğunu herkesin anlayabilmesini sağlayan bir de çıkartma mevcut. Bu arada 23 litrelik deponun kenarlarında da yeni kaydırmaz pedler mevcut.

Super Ténéré Worldcrosser‘ın en önemli yeniliklerinden biri de olası kaza ve çarpmalarda daha fazla koruma sağlayan anodize alüminyum karter koruması. Yamaha Super Tenere Worldcrosser  15  2Sadece bu kadar da değil arka fren sistemi ve şaft da yeni korumalara sahip. Akrapoviç egzoz, sis lambaları, çantalar, motor koruma kapakları, elektronik ayarlı süspansiyonlar, ısıtmalı elcik ve arka çanta demiri ise şimdilik isteğe bağlı opsiyonel seçenekler arasında.

En Yeni Motosiklet Modelleri İçin Tıklayın! 
Dikkat: www.MotoEtkinlik.com adresinde yayınlanan yazınların telif hakları MotoEtkinlik.com’a aittir! Bu yazınların izinsiz ve kaynak: www.motoetkinlik.com şeklinde belirtilmeden kullanılması yasaktır!
Yarış Dünyasından Son Haberler için Tıklayın!

About MotoEtkinlik.Com

Üniversitelerinde Motosiklet Kulübü kurmak isteyen öğrenci arkadaşları ortak paylaşım platformumuza bekliyoruz. İletişim: info@motoetkinlik.com Birimiz Hepimiz Hepimiz Birimiz İçin!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.