Breaking News
ankara_üniversitesi_anümoto_unimoto_logo_
beylikdüzü escort

UniMoto Ankara Üniversitesinde: ANÜMOTO

Ankara Üniversitesi Motosiklet Topluluğu ANÜMOTO‘yu kuruyoruz.

unimoto_logo_
Sen de üniversitende motosiklet kulübü kurmak için bizimle iletişime geç: motoetkinlik@gmail.com

MotoEtkinlik.com olarak üniversitelerde motosiklet kulüpleri kurarak motosiklet kullanıcılarının bilinçlenmesi ve motosiklet kültürünün yaygınlaşması için çalışmalarımız devam ediyor. Ankara Üniversitesi Motosiklet Kulübü için harekete geçtik..

Ankara Üniversitesi Motosiklet Topluluğu: ANÜMOTO
ANÜMOTO olarak motosiklet kullanıcılarını eğitimler ile bilinçlendirmek, etkinlikler düzenleyerek dostluklar kazanırken eğlenmek ve tehlikeli olduğu düşünülen motosikletin ne kadar güvenli ve avantajlı yönlerinin olduğunu anlatmak amacıyla kurulma aşamasındayız.

Ankara Üniversitesi Motosiklet Topluluğu olarak motosikleti sadece yaşam tarzı ve bir tutku olarak görmekteyiz. Bizlerle birlikte UniMoto üniversite kulüpleri ile yardımlaşma içinde yapacağımız çalışmalar ve etkinlikler ile üniversitemizin adını en iyi şekilde duyurma hedefindeyiz.

Ankara_Üniversitesi_logosu_
Ankara Üniversitesi Motosiklet Topluluğu: ANÜMOTO

Bize Katılın!
Sizlerde bize katılmak isterseniz bizim için motorun büyüklüğünün, markasının, tarzının herhangibi bir önemi yok. Motorcu gibi hisseden ve motosiklete karşı sevgisi olan herkes bizim gözümüzde motorcudur. Bizden biri olmak istersen instagram veya facebook hesaplarımızdan bizlere ulaşabilirsin.

Emirhan Özel

Facebook: @ankaraunimoto

Instagram: @Ankaraünimoto

MotoEtkinlik.com olarak yüksek sigorta-kasko fiyatlarına savaş açtık. Kazalara karşı en uygun fiyata en güvenilir trafik-kasko-sağlık sigortası teklifleri için TIKLAYIN!

Dikkat: www.MotoEtkinlik.com adresinde yayınlanan yazınların telif hakları MotoEtkinlik.com’a aittir! Bu yazınların izinsiz ve kaynak: www.motoetkinlik.com şeklinde belirtilmeden kullanılması yasaktır!

En Yeni Motosiklet Modelleri ve Son Haberler İçin TIKLAYIN

Sıfır Motosiklet Fiyatları İçin TIKLAYIN

2017 Motosiklet Modelleri İçin TIKLAYIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.