Breaking News
Kenan_sofuoglu_yılın_sporcusu
beylikdüzü escort

Türkiye’de Yılın Sporcusu Dünya Şampiyonu Kenan Sofuoğlu

2015 yarış sezonunda kariyerinin 4. Dünya Şampiyonluğuna ulaşan milli sporcumuz Kenan Sofuoğlu 2015 yılın sporcusu ödülünü aldı.

Kenan_sofuoglu_yılın_sporcusu
Kenan Sofuoğlu

Spor Türkiye’nin organize ettiği, 14 yıldır düzenli olarak gerçekleştirilerek gelenekselleşen, yılın spor adamlarının belirlendiği 14. Türkiye Spor Adamları Ödülleri sahiplerini buldu.

Kenan Sofuoğlu Zirvede
Dört kez Dünya Şampiyonu olan milli sporcumuz Kenan Sofuoğlu halk oylamasında Servet Tazegül (Tekvando), Marsel İlhan (Tenis), Taha Akgül (Güreş) ve Rıza Kayaalp‘i (Güreş) geride bırakıp halktan açık ara en çok oyu alarak 2015 yılında yılın Yılın Sporcusu ödülünün sahibi oldu.

Ödül Cüneyt Çakır’dan
Dünya Şampiyonu Sofuoğlu’na ödülünü FIFA kokartlı futbol hakemi Cüneyt Çakır takdim etti. İstanbul’da yapılan törene Türkiye Motosiklet Federasyonu Başkanı Bekir Yunus Uçar, spor ve siyaset dünyasının önemli isimleri katıldı.

Törende konuşan Kenan Sofuoğlu, “Beni öncelikle bu ödüle layık gördüğünüz için teşekkür ederim. Motor sporlarında Dünya Şampiyonluğuna ulaşmak diğer spor dallarına göre biraz daha farklı ve zor olduğunu söyleyebilirim. Dördüncü kez şampiyon olmamda bana destek olup en imkanlarda yarışmamı sağlayan Gençlik ve Spor Bakanım Akif Çağatay Kılıç ile Federasyon Başkanım Bekir Yunus Uçar’a çok teşekkür ederim” dedi.

En yeni motosiklet modelleri ve Son haberler için TIKLAYIN 

About MotoEtkinlik.Com

Üniversitelerinde Motosiklet Kulübü kurmak isteyen öğrenci arkadaşları ortak paylaşım platformumuza bekliyoruz. İletişim: info@motoetkinlik.com Birimiz Hepimiz Hepimiz Birimiz İçin!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.