sym_drgbt_scooter_özellik_fiyatı

Sağlamlığıyla bilinen Tayvanlı scooter markası SYM’nin yepyeni sportif scooter modeli SYM DRG BT 160 Türkiye’ye geliyor.

sym_drgbt_scooter_fiyat_

SYM DRG BT 16 ABS TCS

SYM (Sanyang Motor), hız ve güç sembolüne dayalı ultra modern bir tasarıma sahip ve birçok teknolojiyle dolu olan fütüristik 160cc spor scooter’ı yeni DRGBT 160’ı 20 Nisan 2023 itibariyle Türkiye’de piyasaya sürmeye hazırlanıyor.
Kompakt ve entegre bir gövdeye, Tam LED aydınlatmaya, LED dijital panele, tek taraflı arka salınım koluna, arka tek amortisör süspansiyonuna ve kısa, sportif bir egzoza sahip SYM DRG BT 16 fazlasıyla dikkat çekici bir model.
SYM DRG BT 160 ABS TCS Öne Çıkan Özellikleri
SYM DRGBT 160, BOSCH çift kanallı ABS frenler, çekiş kontrolü, bir tür tekerlek kontrolü (A.L.E.H. – Kaldırma Önleyici Motor Askı Sistemi), Z.R.S.G. – Sıfır Dirençli Marş ve Jeneratör, ECO Dostu Start-Stop Sistemi ve QC 3.0 şarjlı USB soketi gibi ileri teknoloji özelliklere sahip modern bir scooter.

Müthiş tasarım, Sıvı soğutmalı performanslı motor, Çekiş kontrol sistemi, ABS Fren sistemi, Yarış tipi şase ve mono şok arka süspansiyorn ve tek kollu arka maşa.. SYM DRG BT 16 motoru ise14.6 HP (10.9 kW)
Tork 1.47 kgf.m (14.6 Nm) ‘ye kadar maksimum güç üretebilen 158cc tek silindirli ve sıvı soğutmalı özelliklte.

GÜNCEL SYM FİYAT LİSTESİ İÇİN TIKLAYIN

Tasarım Konsepti Sanat Füzyonu
Doğu ve Batı sanatının füzyonu SYM DRG BT 160İÖÇ Doğu kültürü ve sanatının Batı tasarım öğelerinin çeşitliliği ile bütünleşmesi ile bir araya geliyor.

sym_drg_bt_scooter_fiyat_tasarım_

SYM DRG BT

SYM DRG BT 160 İsmi Nereden Geliyor
DRG, İtalyan Drago’dan türemiştir. Hız ve gücün sembolüne dayanmaktadır. Ejderha, ana tasarım görüntüsüdür. Sanatı ve işlevi, İtalyan modasının benzersiz tasarım öğesiyle çok yakından birleşir. Kompakt, entegre gövde, tek taraflı sallanan kol ve mono şok süspansiyonu, DRG’de en iyi işçiliği mükemmel bir şekilde sunar.

sym_drgbt_scooter_özellikleri_fiyatı_kacpara_

SYM DRG BT

Yüksek Performanslı Yeni Teknoloji
Yeni Nesil 158c.c. Sıvı Soğutmalı Motor Z.R.S.G. – Sıfır Dirençli Marş ve Jeneratör A.L.E.H. – Kaldırma Önleyici Motor Askı Sistemi Çevre Dostu Start-Stop Sistemi DRG, SYM’nin son teknoloji kaldırma önleyici motor askı sistemi (A.L.E.H.) sayesinde motosiklete gaz verildiğinde yukarı aşağı hareket etmeden ilerler. DRG BT 16 ayrıca Sıfır Dirençli Marş ve Jeneratör (Z.R.S.G.) ile donatılmıştır.

Dengeli şasi tasarımı ile A.L.E.H. ani hızlanmalarda sürücüye rahatsızlık vermez, aynı zamanda yüksek hızlarda ve virajlı manevralarda sürücünün stabilitesini arttırır. DRG, A.L.E.H. ve kompakt yapı. Gövde uzunluğu ve ağırlığı azaltıldı, yakıt tüketimi ve yol tutuş performansı iyileştirildi ve ağırlığı yalnızca 135 kg. Z.R.S.G. rölanti durdurma sistemi ile donatılmıştır. Üç saniye rölantide kaldıktan sonra motor otomatik olarak kapanır.

SYM DRG BT 160 ABS TCS Teknik Özellikleri

 • M0TOR TİPİ : TEK SİLİNDİR 4 ZAMANLI
 • SİLİNDİR HACMİ (CC) : 158 C.C.
 • SOĞUTMA SİSTEMİ : SIVI SOĞUTMA
 • MAX. TORK : 14.6 NM / 6000 RPM
 • BEYGİR GÜCÜ : 10.9 KW / 8000 RPM
 • ŞANZIMAN : C.V.T OTOMATİK ŞANZIMAN
 • EBATLAR ( U X G X Y ) (MM) : 1994 X 741 X 1135 MM
 • AĞIRLIK (KG) : 135 KG
 • YAKIT DEPOSU : 7.4 LT.
 • YAKIT SİSTEMİ : EFI / ELEKTRONİK YAKIT ENJEKSİYON
 • FRENLER : ÖN: DİSK Ø 260MM + ABS / ARKA: DİSC Ø 230 MM + ABS
 • LASTİK ÖLÇÜ : ÖN: 120 / 70 – 13 / ARKA: 130 / 70 – 13

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir