Breaking News
silivri_motosiklet_festivali_2018_k

Silivri Motosiklet Festivali 2018

2018 Silivri Motosiklet Festivali 6 – 7 – 8 – 9 Eylül 2018 tarihlerinde Silivri Motosiklet Kulübü Derneği tarafından düzenlenecek.

silivri_motosiklet_festivali_2018_2
Silivri Motosiklet Festivali

Silivri Motosiklet Festivali: Silivri sahili kordon boyunda aynı zamanda halka da açık olan merkezi konumda denize sıfır yaklaşık 60 dönümlük bir alanda gerçekleştirilecek.

Motosiklet kullanıcıları dışında Silivri halkının ciddi katılım sağlaması beklenen Silivri motosiklet Festivali’nde her gün ayrı tema üzerine planlanmış.

Silivri Motosiklet Festivali Programı
Türkiye’nin en yetenekli Stunt pilotu Birkan Polat‘ın gösterileri ile renk katacağı Silivri Motosiklet Festivali Programı:
6 Eylül Perşembe 1.gün: KAMP ATEŞİ GÜNÜ

Festivalin ilk günü konaklamalı gelecek misafirler için geleneksel büyük kamp ateşi yakılacak ve yerel genç sanatçılar eşliğinde kamp ateşi başında müzik dinletileri düzenlenecek.

silivri_motosiklet_festivali_2019_program

7 Eylül Cuma 2.gün : MOTOSİKLETLERİ FARK EDİYORUM GÜNÜ
Festivalin ikinci gününde etkinlik alanında konusunda uzman kişilerce söyleşiler yapılacak ve halkın bilinçlenmesi için tanıtıcı ve bilgilendirici broşürler dağıtılacak. Aynı günün akşamında çeşitli konserlerin yanı sıra halk dansları gösterileri sahne alacaktır.

8 Eylül Cumartesi : KADIN MOTORCULARA SAYGI GÜNÜ
Silivri Motosiklet Festivali’nin 3. gününde ülkemizin en önde gelen kadın motosikletçileri söyleşiler yaparak aynı zamanda yaşamda olması gerektiği gibi trafikte de kadına saygı duyulması gerektiğini dile getirerek; daha fazla kadının motosiklet kullanıcısı olması yönünde teşvikler yapılacak. 3. gün akşamında ise yine ülkemizin en tanınmış guruplarından 50. sanat yılını kutlamakta olan Moğollar gurubunun yanı sıra çeşitli sürpriz sanatçılar ve halk dansları ekipleri sahne alacak.

silivri_motosiklet_festival_alanı
Silivri Motosiklet Festivali Alanı

9 Eylül Pazar : USTALARA SAYGI GÜNÜ
Festivalin son gününde bir ömrü motosiklet üzerinde geçirmiş olan yaşlılarımız büyüklerimiz ve duayenlerimiz misafirimiz olarak söyleşiler yapacak ve kendilerini onurlandırılarak etkinlik sonlandırılacak.

Festival boyunca alan içinde yer alan kumsalda beach volley ve plaj futbolu gibi ödüllü yarışmaların yanı sıra Belediye ve STK’lar ve diğer derneklerin katılımları ile çeşitli sergi ve yöresel etkinlikler düzenlenecek ve ikramlarda bulunulacak.

Ayrıca sahil kordon boyunda bulunan tüm cafe ve restoranlarda motosiklet kullanıcılarına indirimler ve ikramlar yapılacak. Özel çadır alanları motosiklet park alanları ile katılımcıların keyifli zaman geçirmesi sağlanacak.

Sembolik Katılım Ücreti Lösemili Çocuklara
Silivri Motosiklet Festivali giriş ücreti sembolik bir rakam 5 TL olarak belirlenmiş. Bu giriş ücretinin tamamı tüm katılımcıların ve yetkililerin huzurunda bu yıl Lösemili Çocuklara bağışlanacak.

Sponsorluk İrtibat için: Yasin Elmaslı  0533 482 27 60 /Özkan Kandemir 0553 722 37 30

Motosiklet yarışlarını izlemek için instagram hesaplarımız @motoetkinlikk ve @motogpmee adreslerini takip edebilirsiniz.

Dikkat: www.MotoEtkinlik.com adresinde yayınlanan yazınların telif hakları MotoEtkinlik.com’a aittir! Bu yazınların izinsiz ve kaynak: www.motoetkinlik.com şeklinde belirtilmeden kullanılması yasaktır!

Sıfır Motosiklet Fiyatları İçin TIKLAYIN

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.