Breaking News
Home / Genel / Silivri Motosiklet Festivali 2018
silivri_motosiklet_festivali_2018_k

Silivri Motosiklet Festivali 2018

2018 Silivri Motosiklet Festivali 6 – 7 – 8 – 9 Eylül 2018 tarihlerinde Silivri Motosiklet Kulübü Derneği tarafından düzenlenecek.

silivri_motosiklet_festivali_2018_2
Silivri Motosiklet Festivali

Silivri Motosiklet Festivali: Silivri sahili kordon boyunda aynı zamanda halka da açık olan merkezi konumda denize sıfır yaklaşık 60 dönümlük bir alanda gerçekleştirilecek.

Motosiklet kullanıcıları dışında Silivri halkının ciddi katılım sağlaması beklenen Silivri motosiklet Festivali’nde her gün ayrı tema üzerine planlanmış.

Silivri Motosiklet Festivali Programı
Türkiye’nin en yetenekli Stunt pilotu Birkan Polat‘ın gösterileri ile renk katacağı Silivri Motosiklet Festivali Programı:
6 Eylül Perşembe 1.gün: KAMP ATEŞİ GÜNÜ

Festivalin ilk günü konaklamalı gelecek misafirler için geleneksel büyük kamp ateşi yakılacak ve yerel genç sanatçılar eşliğinde kamp ateşi başında müzik dinletileri düzenlenecek.

silivri_motosiklet_festivali_2019_program

7 Eylül Cuma 2.gün : MOTOSİKLETLERİ FARK EDİYORUM GÜNÜ
Festivalin ikinci gününde etkinlik alanında konusunda uzman kişilerce söyleşiler yapılacak ve halkın bilinçlenmesi için tanıtıcı ve bilgilendirici broşürler dağıtılacak. Aynı günün akşamında çeşitli konserlerin yanı sıra halk dansları gösterileri sahne alacaktır.

8 Eylül Cumartesi : KADIN MOTORCULARA SAYGI GÜNÜ
Silivri Motosiklet Festivali’nin 3. gününde ülkemizin en önde gelen kadın motosikletçileri söyleşiler yaparak aynı zamanda yaşamda olması gerektiği gibi trafikte de kadına saygı duyulması gerektiğini dile getirerek; daha fazla kadının motosiklet kullanıcısı olması yönünde teşvikler yapılacak. 3. gün akşamında ise yine ülkemizin en tanınmış guruplarından 50. sanat yılını kutlamakta olan Moğollar gurubunun yanı sıra çeşitli sürpriz sanatçılar ve halk dansları ekipleri sahne alacak.

silivri_motosiklet_festival_alanı
Silivri Motosiklet Festivali Alanı

9 Eylül Pazar : USTALARA SAYGI GÜNÜ
Festivalin son gününde bir ömrü motosiklet üzerinde geçirmiş olan yaşlılarımız büyüklerimiz ve duayenlerimiz misafirimiz olarak söyleşiler yapacak ve kendilerini onurlandırılarak etkinlik sonlandırılacak.

Festival boyunca alan içinde yer alan kumsalda beach volley ve plaj futbolu gibi ödüllü yarışmaların yanı sıra Belediye ve STK’lar ve diğer derneklerin katılımları ile çeşitli sergi ve yöresel etkinlikler düzenlenecek ve ikramlarda bulunulacak.

Ayrıca sahil kordon boyunda bulunan tüm cafe ve restoranlarda motosiklet kullanıcılarına indirimler ve ikramlar yapılacak. Özel çadır alanları motosiklet park alanları ile katılımcıların keyifli zaman geçirmesi sağlanacak.

Sembolik Katılım Ücreti Lösemili Çocuklara
Silivri Motosiklet Festivali giriş ücreti sembolik bir rakam 5 TL olarak belirlenmiş. Bu giriş ücretinin tamamı tüm katılımcıların ve yetkililerin huzurunda bu yıl Lösemili Çocuklara bağışlanacak.

Sponsorluk İrtibat için: Yasin Elmaslı  0533 482 27 60 /Özkan Kandemir 0553 722 37 30

Motosiklet yarışlarını izlemek için instagram hesaplarımız @motoetkinlikk ve @motogpmee adreslerini takip edebilirsiniz.

Dikkat: www.MotoEtkinlik.com adresinde yayınlanan yazınların telif hakları MotoEtkinlik.com’a aittir! Bu yazınların izinsiz ve kaynak: www.motoetkinlik.com şeklinde belirtilmeden kullanılması yasaktır!

Sıfır Motosiklet Fiyatları İçin TIKLAYIN

About MotoEtkinlik.Com

Üniversitelerinde Motosiklet Kulübü kurmak isteyen öğrenci arkadaşları ortak paylaşım platformumuza bekliyoruz. İletişim: info@motoetkinlik.com Birimiz Hepimiz Hepimiz Birimiz İçin!

Check Also

2019_ötv_indirimi_ötv_tablosu_2019

ÖTV İndirimi: 2019 ÖTV Oranları

Otomobil ÖTV İndirimi 2019’da Devam Ediyor! 2019 ÖTV Oranları: ÖTV İndirimi uzatıldı. Özel Tüketim Vergisi …

formula_1_1600cc_turbo_motor_

Formula 1 101 -2-

Merhabalar, ben İnci Beğen. Metalurji ve Malzeme Mühendisliği öğrencisi, blog yazarı ve YouTuberım lakin hepsinden …

Motoplex_vespa_servis_adres

Motoplex İstanbul Açıldı!

Türkiye’de motosiklet alanında hizmet veren yepyeni bir dünya Motoplex resmi faaliyetine başladı. Motosiklet Sektöründe YenilikÖnceki …

yerli_kask_ulaştırma_bakanı_bahattin_düzenli_

Yerli Akıllı Kask Projesi Bakanlıkta!

Uzun zamandır geliştirdiğimiz yerli kask porjesini Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Yardımcısı Sn. Selim Dursun’a anlattık. …

2019_ehliyet_ücretleri_pasaport_ücretleri

2019 Ehliyet Harçları 2019 Ehliyet Fiyatları Belli Oldu!

2019 Ehliyet Harçları, 2019 Ehliyet Fiyatları ve 2019 Pasaport Ücretleri belli oldu! Ehliyet Harçları Zamlandı2019 …

KTM_Dakar_2019_k

2019 Dakar Rallisi Başladı!

2019 Dakar Rallisi 6 Ocak Pazar günü başladı… Favori KTM pilotu Toby Price 6-17 Ocak …

2019_vespa_fiyatları_vespa_scooter_fiyatları

2019 Vespa Fiyat Listesi – 2019 Vespa Scooter Fiyatları

Vespa scooter fiyat listesi açıklandı. 2019 Vespa fiyatları yeni yıla zamlanarak girdi ve 2019 Vespa …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir