2024 Yarış Sezonunda Dünya Superbike Şampiyonası World SBK yarışlarında Supersport ve Superbike yarışları Red Bull TV den izlenebilecek.

WorldSBK Red Bull TV’de!

Toprak Razgatlıoğlu, Can Öncü ve Bahattin Sofuoğlu üçlüsünün 2024 sezonundaki tüm yarışlarını Red Bull TV’den izleyebilirsin.
Üç Red Bull sporcusunun sezon boyunca piste çıkacağı tüm yarışlar Red Bull TV‘den canlı yayınlanacak. 24-25 Şubat hafta sonunda Avustralya’da start alacak sezon 12 ayaktan oluşuyor ve 19-20 Ekim hafta sonunda İspanya’da sona erecek. 12 hafta boyunca tüm yarışları Red Bull TV’den izleyebilirsin.
01
2021 sezonunda Dünya Superbike Şampiyonası’nda şampiyonluğa uzanan ve tarihi bir başarı elde eden Toprak Razgatlıoğlu, 2024 sezonunda yeni takımı BMW Motorrad Motorsport ile şampiyonluk mücadelesi verecek. Can Öncü ve Bahattin Sofuoğlu ise Dünya Supersport Şampiyonası’nda başarı kovalayacak.

Red Bull TV’yi web sitesinde izle

Red Bull TV içeriklerini bilgisayar başında izlemek istersen, redbull.com/tr-tr/discover adresine girebilir ve tüm içeriklere ulaşabilirsin. WorldSBK yarışları dahil tüm canlı yayınlar ana sayfada görüntülenir.
02

Red Bull TV’yi mobilde izle

Red Bull TV’yi mobil cihazlarda izlemek mümkün. iOS 11 ve üzeri işletim sistemine sahip bir iPhone/iPad ya da Android 5.0 ve üzeri işletim sistemine sahip bir Android cihazın varsa Red Bull TV uygulamasını yükleyebilirsin. Şimdi adım adım ilerleyelim:
  1. Red Bull TV uygulamasını indirmek için tıkla.
  2. Uygulamayı ücretsiz indir ve yükledikten sonra aç.
  3. Şimdi Red Bull TV’deki binlerce içeriği ve canlı yayınları tek tıkla izleyebilirsin!

Red Bull TV Yarış İzleme Linki: TIKLAYIN

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir