Breaking News
Home / Moto Dergi / Aksesuarlar / MotoEtkinlik Team Riderdenim’e Emanet!
riderdenim_ahmet_k

MotoEtkinlik Team Riderdenim’e Emanet!

Korumalı motosiklet pantalonu üreticisi Riderdenim ürünlerini test ediyoruz!

timur_riderdenim_korumalı_pantolonMotoEtknilik.com editörleri olarak hayatımız motosiklet üzerinde geçiyor desek yeridir. Açıkçası bizim işimiz gücümüz motosiklet ve sürekli motosiklet üzerindeyiz.

Hal böyle olunca kendimize iyi bakmamız gerekiyor. Yeni sezonda Türk motosiklet aksesuarları üreticisi Riderdenim’in oldukça kaliteli ve şık tasarımlı korumalı motosiklet pantolonlarını kullanarak siz takipçilerimiz için izlenimlerimizi kaleme alacağız.

Nano Teknoloji Özellikli Motosiklet Pantolonları

Kurşun Geçirmez Aramid
Riderdenim korumalı motosiklet pantolonları kesilmeye ve ısınmaya çok dayanıklı, yüksek mukavemetli hafif karbon kökenli liflerden oluşan aramid kumaş sayesinde yüksek koruma sağlıyor. Kurşun geçirmez yelek, miğfer ve gemi halatı gibi yüksek performanslı ürünlerde kullanılan Aramid motosiklet kazalarında sürtünme nedeniyle oluşan ısının neden olacağı hasarı önlüyor.

ahmet_köseoğlu_motoetkinlik_riderdenim_korumalı_pantolonSAS-TEC Korumalar
Kazalarda sürtünmenin oluşturacağı ısı ve erimenin yanı sıra bir de darbelerden korunmak gerekiyor. İşte bu noktada Riderdenim korumalı motosiklet pantolonlarında Sas-Tec firmasının ürettiği poliüretan bazlı hafif ağırlıkta ancak yüksek koruma sağlayan vücudun şeklini alarak rahatsızlık vermeyen EN-1621 onaylı Sas-Tec korumalar kullanılıyor.

Bu korumalar yapıları itibariyle korumalı pantolon kullanıcısına bir yandan konfor sağlarken diğer yandan da korumalı pantolon görünümünün normal bir pantolon gibi şık görünmesini sağlıyor.

ahmet_köseoğlu_motoetkinlik
Ahmet Köseoğlu

Nano Teknoloji mucizesi..
Nano teknoloji uygulanan yüzeyleri sayesinde Riderdenim korumalı motosiklet pantolonları su iticiliği, katı ve sıvı yağlarda iticilik, kir iticiliği, yıpranma güçlüğü ve hızlı kuruma özellikleri kazanıyor. Bu sayede sürekli trafikte kirli hava akımında kalan Riderdenim korumalı motosiklet pantolonlarının sürekli temiz kalması sağlanmış.

Kalite, şıklık ve konforun ön planda tutulduğu 11 farklı tarzda motosiklet pantolonu üreten Riderdenim TIKLAYIN! firmasının korumalı motosiklet pantolonlarını tüm MotoEtkinlik ekibi olarak sezon boyunca kullanarak test edeceğiz. İlgili haberler için takipte kalın…

Dikkat: www.MotoEtkinlik.com adresinde yayınlanan yazınların telif hakları MotoEtkinlik.com’a aittir! Bu yazınların izinsiz ve kaynak: www.motoetkinlik.com şeklinde belirtilmeden kullanılması yasaktır!

Sıfır Motosiklet Fiyatları İçin TIKLAYIN

About MotoEtkinlik.Com

Üniversitelerinde Motosiklet Kulübü kurmak isteyen öğrenci arkadaşları ortak paylaşım platformumuza bekliyoruz. İletişim: info@motoetkinlik.com Birimiz Hepimiz Hepimiz Birimiz İçin!

Check Also

2019_ötv_indirimi_ötv_tablosu_2019

ÖTV İndirimi: 2019 ÖTV Oranları

Otomobil ÖTV İndirimi 2019’da Devam Ediyor! 2019 ÖTV Oranları: ÖTV İndirimi uzatıldı. Özel Tüketim Vergisi …

formula_1_1600cc_turbo_motor_

Formula 1 101 -2-

Merhabalar, ben İnci Beğen. Metalurji ve Malzeme Mühendisliği öğrencisi, blog yazarı ve YouTuberım lakin hepsinden …

Motoplex_vespa_servis_adres

Motoplex İstanbul Açıldı!

Türkiye’de motosiklet alanında hizmet veren yepyeni bir dünya Motoplex resmi faaliyetine başladı. Motosiklet Sektöründe YenilikÖnceki …

yerli_kask_ulaştırma_bakanı_bahattin_düzenli_

Yerli Akıllı Kask Projesi Bakanlıkta!

Uzun zamandır geliştirdiğimiz yerli kask porjesini Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Yardımcısı Sn. Selim Dursun’a anlattık. …

2019_ehliyet_ücretleri_pasaport_ücretleri

2019 Ehliyet Harçları 2019 Ehliyet Fiyatları Belli Oldu!

2019 Ehliyet Harçları, 2019 Ehliyet Fiyatları ve 2019 Pasaport Ücretleri belli oldu! Ehliyet Harçları Zamlandı2019 …

KTM_Dakar_2019_k

2019 Dakar Rallisi Başladı!

2019 Dakar Rallisi 6 Ocak Pazar günü başladı… Favori KTM pilotu Toby Price 6-17 Ocak …

2019_vespa_fiyatları_vespa_scooter_fiyatları

2019 Vespa Fiyat Listesi – 2019 Vespa Scooter Fiyatları

Vespa scooter fiyat listesi açıklandı. 2019 Vespa fiyatları yeni yıla zamlanarak girdi ve 2019 Vespa …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir