MotoEtkinlik Discord uygulamasında yarışları izlerken birlikte sohbet ediyoruz.

MotoEtkinlik Discord Uygulaması Katılım Linki
TIKLAYIN!

MotoEtkinlik Discord Linkine Tıkladığınızda telefonunuza ya da pc nize Discord uygulamasını indirebilirsiniz. Bu tıpkı İnstagram ya da Twitter benzeri bir sosyal medya uygulamasıdır.

Bu uygulamada karşılıklı sesli ya da yazılı sohbet edilebilir. Soldaki gibi çıkan menüdeki her başlık bir forum girişi (Discord’daki ismiyle “Kanal” dır)

Bu kanallara girdiğinizde yazılı ya da sözlü sohbet edebilirsiniz. Eğer konuşmayacaksanız mikrofonunuzu kapatmayı unutmayın. Bulunduğunuz alandaki konuşmalar yarış izleyenler tarafından duyulabilir. (Bu durumun önüne geçmek için yarışların izlendiği kanalda ayarları sadece admin konuşabilecek şekilde yaptık.) Bu Kanal

MotoEtkinlik Discord uygulamasında kanalları gezip, başta Milli sporcularımız Toprak Razgatlıoğglu, Deniz Öncü, Can Öncü, Bahattin Sofuoğlu olmak üzere diğer sporcularımızın da yarış fotoğraflarına, yarışlarla ilgili son haberlere ve bilgi paylaşımlarına ulaşabilirsiniz.

Akşamları yaptığımız sohbet yayınlarını izlemek için ilgili kanala grdiğinizde yayın yapan kişinin üzerinde çıkan “yayını izle” butonuna tıklamanız yeterlidir. Sorularınızı bize İnstagram hesaplarımızdan iletebilirsiniz.

motoetkinlik_discord_kanalı

MotoEtkinlik Discord Kanalı

Bunları da beğenebilirsin

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Genel