Breaking News
beylikdüzü escort

MKSF’den Show TV’ye Tepki!

Yeni federasyonumuz Motosiklet Kulanıcıları ve Sporları Federasyonu MKSF, Show TV’de özel haber başlığı ile yayınlanan “Kaçak Geçiş Cinliği” haberine tepki gösterdi.

Yayınlanan haberden kesitler şu şekilde:

Bir çok “gelişmiş” dünya ülkesinde motosiklet ve bisiklet kullanımını teşvik etmek amacıyla sayısız iyileştirme-özendirme kampanyası, indirimleri, kolaylıkları sağlanırken ülkemizde maalesef tam tersi inatla uygulanmaktadır.

ÖTV, KDV, Otoyol-Köprülerde aynı ücretlendirme, Motosiklete ve sürücülerine gösterilmeyen özen, eğitimsiz diğer araç sürücüleri ….

İşte bu sebepler ve Show TV’nin haberi üzerine MKSF üyelerinden Can Bey bir protesto kampanyası başlattı.

  • Sosyal medyada paylaşılan tepki hareketi ayrıntıları şu şekilde : 
KOPYAL YAPIŞTIR TEPKİNİ GÖSTER

haber@showtv.com.tr
http://www.showtv.com.tr/iletisim
02.01.2015 Yayınlı ana haber bülteninizde işlemiş olduğunuz ”Motosikletlilerin köprüden kaçak geçişi” başlıklı haberinizde yetim hakkı yediğimiz tespitinde bulunmuşsunuz,bu anonsunuzu motosiklet sürücüsü olarak şiddetle kınıyor ve hiç hoş karşılamıyoruz,daha makul bir sunum kullanabilirdiniz. Öte yandan bir çok ülkede motosiklet sürülmesini teşvik eden bir çok uygulama varken ülkemizde ne yazıkki vergilerimiz yüksek ve otoyol ve köprü geçişlerimiz araçlarla aynı tutulmaktadır,bu konuyada eğilerek biraz olsun bu kaçak geçişlerin altında yatan nedenleri yapmanız gereken gazetecelikle belirtmenizi umardık,kısacası haberiniz yarım kalmış,lütfen tamamlayınız.

About MotoEtkinlik.Com

Üniversitelerinde Motosiklet Kulübü kurmak isteyen öğrenci arkadaşları ortak paylaşım platformumuza bekliyoruz. İletişim: info@motoetkinlik.com Birimiz Hepimiz Hepimiz Birimiz İçin!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.