Breaking News
Home / Etkinlikler / Duyurular / Medipol Üniversitesi Motosiklet Topluluğu UniMoto Medipol Riders Kuruldu!
medipol_universitesi_modipol_riders_logo_unimoto

Medipol Üniversitesi Motosiklet Topluluğu UniMoto Medipol Riders Kuruldu!

medipol_universitesi_modipol_riders_logo

Medipol Üniversitesi Motosiklet Topluluğu Medipol Riders

Üniversiteli Motosiklet Kullanıcıları UniMoto Medipol Üniversitesi Motosiklet Topluluğu Medipol Riders resmi faaliyetine başladı.

Medipol Üniversitesi Motosiklet Topluluğu Medipol Riders olarak insanların motosiklete karşı ön yargılarını kırmak, motosikletin aslında ne kadar zevkli ve avantajlı bir taşıt olduğunu göstermek ve sosyal sorumluluk projelerine imza atmak için faaliyetlerimize başladık.

Medipol Üniversitesi Motosiklet Topluluğu Medipol Riders
Kulübümüzün kısaca kuruluş aşamalarından bahsedecek olursak 2017-2018 eğitim öğretim yılında okulumuza yaptığımız kulüp kurma başvurusuna olumlu yanıt aldık. İlk olarak VELOSİPET adı altında bisiklet kulübüyle beraber ortak yürüttüğümüz kulübümüz yaptığı olumlu ve faydalı etkinlikler sonrasında kendi ismini almak için ayrıldı. 2018-2019 eğitim öğretim yılında tamamen tek başına bir motosiklet topluluğu haline geldi. Bundan sonrada gerek pratikte gerekse teorik olarak insanları bilinçlendirerek faaliyetlerimize devam edeceğiz.

medipol_universitesi_modipol_riders_logo
Medipol Üniversitesi Motosiklet Topluluğu Medipol Riders

Medipol Rıders’ın Amacı
Motosikletin sadece bir taşıt olarak değil; bir tutku, heyecan ve spor olarak görülmesini yaygınlaştırmak, motosiklet sürüş teknikleri konusunda eğitimli ve ekipman sahibi bilinçli sürücüler yetiştirmek, kulübümüze katılan yeni motosiklet sürücülerini bilinçlendirmek, MotoEtkinlik Enduro günleri organizasyonları ile hiç bilmeyene sıfırdan motosiklet öğretip bilenlere ise ileri ve güvenli sürüş eğitim desteği vermek, ilgisi olup motosikleti olmayan kişilere hem motosiklet ekipmanı hem de motosiklet alırken destek olmak temel hedefimiz. Sadece grup sürüşleri, motosiklet seminerleri olarak değil aynı zamanda sosyal faaliyetlere yönelik de etkinlik yapacağız. Köy okullarına yardım, huzur evi ziyaretleri, kan bağışları gibi sosyal faaliyetlerimiz kısa zamanda gerçekleşecek.

UniMoto üniversite kulüpleri ile yardımlaşma içinde yapacağımız çalışmalar ve etkinlikler ile üniversitemizin adını en iyi şekilde duyurma hedefindeyiz.

Sende Bize Katıl
Medipol Riders ekibine katılmak için illaki motosikletinizin olmasına gerek yok, motosiklet sevdalısı olmanız bizim için yeterli. Motosikletiniz varsa da bizim için marka, model ve tipin de önemi yok. Sende bize katıl hep birlikte bir aile olalım bilinçli motosiklet kullanıcıları olup diğer motosiklet kullanıcılarına örnek olalım.

Eğitimlerimiz Devam Ediyor!
Sıfırdan motosiklet kullanmayı öğrenmek ya da ileri sürüş eğitimi almak için instagram @motoetkinlikcom ‘dan bize ulaşabilirsin.

Motosiklet yarışlarını izlemek için instagram hesaplarımız @motoetkinlikcom ve @motogpmee adreslerini takip edebilirsiniz.

Dikkat: www.MotoEtkinlik.com adresinde yayınlanan yazınların telif hakları MotoEtkinlik.com’a aittir! Bu yazınların izinsiz ve kaynak: www.motoetkinlik.com şeklinde belirtilmeden kullanılması yasaktır!

Sıfır Motosiklet Fiyatları İçin TIKLAYIN

About MotoEtkinlik.Com

Üniversitelerinde Motosiklet Kulübü kurmak isteyen öğrenci arkadaşları ortak paylaşım platformumuza bekliyoruz. İletişim: info@motoetkinlik.com Birimiz Hepimiz Hepimiz Birimiz İçin!

Check Also

motosiklet_fuar_bileti_nekadar_fuar_adresi_fuar_firmaları

Motosiklet Fuarı Biletleri Ne Kadar, Hangi Firmalar Katılıyor? Video Haber

Motosiklet fuarı nezaman, motosiklet fuarı biletleri ne kadar, motosiklet fuarına hangi firmalar katılıyor, motosiklet fuarında …

2019_motogp_haberleri

2019 MotoGP Sepang Testleri Sona Erdi!

MotoGP 2019 Sezonu öncesi gerçekleştirilen Sepang Testleri sona erdi. Valentino Rossi 2019 Sepang testlerinde final …

ayca_eser_motosiklet

Tanışalım mı: Ben Ayça, Bu da Hızlı Mermi Tracer 900

Kucak Dolusu Sevgiler ve Merhabalar 🙂 Ayça Eser Ben Ayça Eser 1981 İstanbul doğumluyum. İstanbul …

2019_yamaha_motosiklet_fiyat_listesi

2019 Yamaha Fiyat Listesi – 2019 Yamaha Motosiklet Fiyatları

2019 Yamaha motosiklet fiyatları belli oldu. Yamaha 2019 motosiklet fiyat listesi açıklandı. 2019 Yamaha fiyatları …

2019_honda_motosiklet_fiyat_listesi

2019 Honda Fiyat Listesi – 2019 Honda Motosiklet Fiyatları

2019 Honda fiyatları – 2019 Honda motosiklet fiyat listesi belli oldu. Japon motosiklet üreticisi Honda 2019 …

2019_motosiklet_fuar_bileti_motobike_bilet

2019 Motosiklet Fuarı Tarihleri – Detayları

2019 Motobike Motosiklet Fuarı tarihleri bilet fiyatları belli oldu. “2019 Motosiklet Fuarı ne zaman” soruları şimdiden gelmeye …

2019_mxgp_türkiye_tarihi

2019 Dünya Motokros Şampiyonası MXGP Türkiye

2019 MXGP Türkiye Dünya Motokros Şampiyonası Afyon’da! Dünyanın en iyi motokros yarışçıları 2019 yılında tekrar …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir