Landport Motosiklet Aküleri Teknik Moto Güvencesi ile Türkiye’de!

teknik_moto_kogo_iletişim_Hollandalı dev motosiklet aküsü üreticisi Landport Türkiye pazarında. Braking, Sunstar, Ariete, All Balls Racing, JT markalarının tek Türkiye distribütörü ve aynı zamanda DID, Hiflo Türkiye temsilcilerinden olan Teknik Moto Tic. A.Ş. tarafından Türkiye’ye getirilen Landport motosiklet aküleri 2023 Nisan ayı itibariyle Türkiye pazarında satışa başlıyor.

Motosikletiniz İçin En Uygun, En Hesaplı, En Sağlam Akü
Güvenilir çalıştırma gücü ve maksimum performans! Landport bir çok diğer sektörün yanı sıra motosikletler, scooterler, arazi araçları, ATV’ler, jet-ski’ler, kar motosikletleri ve çim biçme makineleri için marş aküleri üretiyor. Çeşitli bekleme ve döngüsel uygulamalar için de endüstriyel aküleri mevcut. Landport ürün yelpazesinde kalsiyum-kalsiyum, EFB, AGM, jel ve lityum gibi farklı teknolojilere sahip marş aküleri, start-stop aküleri, yarı traksiyon aküleri, derin döngülü aküleri ve endüstriyel (VRLA) aküleri var.

motor_aküsü_landport_akü

Landport Motosiklet Aküsü

LANDPORT MOTOSİKLET AKÜSÜ
Landport eksiksiz bir motosiklet aküsü yelpazesi sunarak Avrupa satış sonrası pazarına da hizmet veriyor. Landport’da, DRY, AGM, SLA, GEL, LFP ve HVT serilerinde aküler mevcut. Motosikletler, scooter’lar, arazi araçları, jet-ski’ler, kar motosikletleri ve çim biçme makineleri için uygun akü çeşitleri mevcut.

LANDPORT VRLA

Landport VRLA (Valf Ayarlı Kurşun Asit), AGM (Emici Cam Mat) veya jel teknolojisine sahip, tamamen sızdırmaz ve bakım gerektirmeyen bir akü çeşididir. Landport VRLA, güvenlik sistemleri, yedek güç, elektrikli tekerlekli sandalyeler, mobilite scooter’ları, tıbbi ekipman, telekomünikasyon sistemleri, yeşil enerji sistemleri, hava platformları, makaslı platformlar, süpürücüler, golf arabaları, elektrikli scooter ve oyuncaklar gibi çeşitli bekleme ve döngüsel uygulamalar için uygundur. Seri olarak mevcuttur: VRLA AGM (LP Serisi), VRLA EV (EV Serisi) ve VRLA GEL (LPCG Serisi). Ayrıca, LiFePO4 teknolojisinin tüm avantajlarına sahip kurşun asitli pillerin yerini alacak bir lityum pil serisi olan LFP Serisi de mevcuttur.
landport_lp_motor_aküsü_akü

LANDPORT

LANDPORT HAKKINDA

1993 yılında kurulan ve Avrupa genelinde 35’ten fazla ülkede güvenilir ve başarılı bir şekilde faaliyet gösteren Landport Battery, 30 yıllık deneyime sahip bir ticaret şirketidir! Akü ithalatı ve dağıtımında 30 yıllık deneyim. Yılda 1.500.000 akü satan dev bir kuruluş.

TEKNİK MOTO HAKKINDA
Teknik Moto Yedek Parça Tic. AŞ motosiklet sektörü satış sonrası hizmetlerde dünyanın en iyi, en prestijli ve en güvenilir OEM ve yedek parça markalarını %100 müşteri memnuniyeti, ulaşılabilir rekabetçi fiyatlar ve Türkiye geneline yayılmış servis ve bayi ağı ile motosiklet severlerle buluşturmak için Kadıköy, İstanbul’da kurulmuştur.

Teknik Moto İletişim
Eğitim Mah. Adım Sok. İstanbul Plaza No: 13-15D KADIKÖY – İSTANBUL
bilgi@teknikmoto.com.tr
+90 216 418 26 26 / +90 533 548 90 94

Bunları da beğenebilirsin

wsbk_test_takip_linki
Genel

WSBK Test Takip Linki

Dünya Superbike Şampiyonası testlerinin ücretsiz takip etme linki. Dünya Superbike Şampiyonasında 2024 yarış ...

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Aksesuarlar