Breaking News
Triumph_fiyat_listesi
beylikdüzü escort

Korlas-Triumph 2016 Fiyat Listesi Kampanya İle Açıklanıyor

İngiliz motosiklet üreticisi Triumph 2016 fiyat listesini, Triumph ürünlerinde kampanya ve barbekü partisi ile açıklıyor.

Triumph_fiyat_listesi_Motosiklet firmaları 2016 fiyat listelerini bir bir açıklamaya başladı. Yamaha, Kawasaki ve Suzuki’den sonra İngiliz motosiklet üreticisi Triumph’un Türkiye Distribütörü Korlas, 2016 Triumph fiyat listesini yedek parça hariç Triumph ürünlerinde %50’ye varan indirim kampanyası ve 19:00-22:00 saatleri arasında barbekü partisi ile açıklıyor. İlgili barbekü partisi Triumph Türkiye Ataşehir Deluxia Palace C Blok Bağımsız Bölüm’de gerçekleştirilecek. Etkinliğe tüm motosiklet severler davetli.

En yeni motosiklet modelleri ve Son haberler için TIKLAYIN

2016 Triumph Modellerine Dair İlk Video: Unleash The Thrill

Sıfır Motosiklet Fiyatları İçin TIKLAYIN

En Yeni Motosiklet Modelleri İçin Tıklayın!
Dikkat: www.MotoEtkinlik.com adresinde yayınlanan yazınların telif hakları MotoEtkinlik.com’a aittir! Bu yazınların izinsiz ve kaynak: www.motoetkinlik.com şeklinde belirtilmeden kullanılması yasaktır!
Yarış Dünyasından Son Haberler için Tıklayın!

About MotoEtkinlik.Com

Üniversitelerinde Motosiklet Kulübü kurmak isteyen öğrenci arkadaşları ortak paylaşım platformumuza bekliyoruz. İletişim: info@motoetkinlik.com Birimiz Hepimiz Hepimiz Birimiz İçin!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.