Breaking News
2016_Kawasaki_Ninja_ZX_10R_KRT_fiyat
beylikdüzü escort

Kawasaki Türkiye’den Bilgilendirme

2016 Kawasaki ZX-10R modellerinin geri çağrılması ile ilgili Kawasaki Türkiye müdürü Onur Dağdeviren’den bilgilendirme geldi.

kawasaki_zx_10r_fiyat
2016 Kawasaki Ninja ZX-10R

Geçtiğimiz günlerde 2016 Kawasaki ZX-10R modelinde gidon amortisörü vidalarından birinin fazla sıkılması nedeniyle geri çağırma yaşandığını ve bu konuda Kawasaki servislerinin ücretsiz bir bakım gerçekleştirdiğini bildirmiştik (Burada).

Konuyla ilgili Kawasaki Türkiye distribütörü Z-Moto yetkilisi Onur Dağdeviren’den bilgi aldık. Onur Dağdeviren: “Bugün şaselerden kontrol ettik. Türkiye’ye gelen 20 adet kadar Kawasaki ZX-10R modelini kapsıyor. Bütün bayi ve servislerimizi de bu konuda bilgilendirdik. Bu konuda Kawasaki Türkiye resmi sosyal medya kanallarında da bilgilendirme amaçlı paylaştık. Acil bir problem değil ancak Kawasaki Türkiye olarak her zaman Kawasaki severlerin yanındayız ve söz konusu çok acil bir problem değil; gidon amortisörünü tutan vidanın bağlantı tablasını çok sıkmaktan çatlatabileceğine dair bir uyarı var. Konuyla yakından ilgileniyoruz.

Yukarıdaki fotoğraflarda görülen direksiyon amortisörünün bağlantı vidası 0.8 kg tork ayarı ile sıkılacağına 1 kg tork ile sıkılmıştır, konu bundan ibarettir.

2016 Kawasaki ZX-10R Dünya Superbike Şampiyonası’nda yarışa çıktığı ilk iki yarışı kazanarak duble yaptı. Tıklayın!

2016 Kawasaki ZX-10R fiyatı: 20.800 €
2016 Kawasaki ZX-10R KRT Replica fiyatı: 21.100 €

Sıfır Motosiklet Fiyatları İçin TIKLAYIN

About MotoEtkinlik.Com

Üniversitelerinde Motosiklet Kulübü kurmak isteyen öğrenci arkadaşları ortak paylaşım platformumuza bekliyoruz. İletişim: info@motoetkinlik.com Birimiz Hepimiz Hepimiz Birimiz İçin!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.