Breaking News
SU_JETİ_ŞAMPİYONASI
beylikdüzü escort

Kastamonu Abana Festivali ve Türkiye Su Jeti Şampiyonası

Bodrum ve Elazığ’da yapılan Türkiye Su Jeti Şampiyonası’nda heyecan 3. Ayak yarışları için Kastamonu’nun Abana ilçesine taşınıyor. 31. Abana Kültür, Sanat ve Deniz Şenlikleri Festivali kapsamında yapılacak yarışlar adrenalin severleri bir araya getirecek.

abana_festivali
Abana Festivali

Türkiye Sujeti Şampiyonası’nın üçüncü ayağı 1-2 Ağustos 2015 tarihlerinde Kastamonu ilinin Abana ilçesinde düzenlenecek. Kastamonu Valiliği ve Abana Belediyesi’nin desteğiyle Türkiye Motosiklet Federasyonu’nun ev sahipliğinde düzenlecek olan yarışlar ilk kez Abana sahilinde gerçekleştirilecek.

31 Temmuz 1-2 Ağustos Kastamonu Abana Festivali
Yarışlar, 31. Abana Kültür, Sanat ve Deniz Şenlikleri Festivali kapsamında yapılacak ve adrenalin severleri bir araya getirecek. Festivale katılan vatandaşlar sporcuların sujeti ve flyboard ile şovlarına tanıklık edecek. On ilden yaklaşık 40 sporcu Abana sahillerinde dereceye girebilmek için büyük bir performans sergileyecek.

Karadeniz’e kıyısı bulunan Abana’da yapılacak yarışlar, Standart1 sınıfı (0-110 bg), Standart2 sınıfı (111-179 bg), Standart3 sınıfı (180 bg ve üstü), Pro Açık (Modifiyeli), Bayanlar Kupası, Flyboard, Free Style ve TMF Kupası’nda (Herkese Açık) yapılacak.

su_jeti_şampAbana Belediye Başkanı Rıdvan Oyar, ilçelerinde su sporlarının başlangıcı niteliğinde olan şampiyonaya ilk kez ev sahipliği yapmaktan dolayı memnuniyet duyduklarını belirtti. Şampiyona ve festival için hazırlıkların devam ettiğini söyleyen başkan Oyar, spor ve macera tutkunlarını Abana’ya davet ettiklerini de kaydetti.

En Yeni Motosiklet Modelleri İçin Tıklayın!
Dikkat: www.MotoEtkinlik.com adresinde yayınlanan yazınların telif hakları MotoEtkinlik.com’a aittir! Bu yazınların izinsiz ve kaynak: www.motoetkinlik.com şeklinde belirtilmeden kullanılması yasaktır!
Yarış Dünyasından Son Haberler için Tıklayın!

About MotoEtkinlik.Com

Üniversitelerinde Motosiklet Kulübü kurmak isteyen öğrenci arkadaşları ortak paylaşım platformumuza bekliyoruz. İletişim: info@motoetkinlik.com Birimiz Hepimiz Hepimiz Birimiz İçin!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.