Breaking News
elazığ_su_ve_doğa_sporları_festivali
beylikdüzü escort

Jet’ler Elazığ Su ve Doğa Sporları Festivali’nde Coşacak

Elazığ Su ve Motor Sporları Festivali adrenalin severleri bir araya getiriyor. Türkiye Su Jeti Şampiyonası 2. Ayak Yarışları’nın da dahil edildiği Elazığ Su ve Motor Sporları Festivali 30-31 Mayıs tarihlerinde düzenlenecek.

su_jeti_yarışıTürkiye Sujeti Şampiyonası’nın 2. ayak yarışları 30-31 Mayıs tarihlerinde Elazığ ilinin Keban ilçesinde düzenlenecek. Elazığ Valiliği, Elazığ Belediyesi, Keban Kaymakamlığı ve Keban Belediyesi’nin desteğiyle Türkiye Motosiklet Federasyonu’nun ev sahipliğinde düzenlenecek yarışlarda sporcularımız ilk kez Keban Baraj Gölü’nde yarışacaklar. Yarışlar, Elazığ Su ve Motor Sporları Festivali kapsamında yapılacak ve adrenalin severleri bir araya getirecek. Festival kapsamında Keban barajı Koruluk alanına gelen vatandaşlara sujeti eğitimleri verilecek. Tırmanma duvarı, canlı langırt ve sumo güreşi festivale ayrı bir heyecan katarken, kamp alanı ve etkinlikler vatandaşlara ücretsiz sağlanacak.

Keban’da yapılacak yarışlar, Standart1 sınıfı (0-110 bg), Standart2 sınıfı (111-179 bg), Standart3 sınıfı (180 bg ve üstü), Pro Açık (Modifiyeli), Bayanlar Kupası, Flyboard, Free Style, Flayboard ve TMF Kupası’nda yapılacak.

30 Mayıs Cumartesi günü Elazığ Ahmet Aytar Meydanı’nda saat 17:00’da halk oyunları ve motosiklet gösterileri yapılacak. Festivalin basın startının ardından çevre illerden gelen motosiklet grupları kortej halinde Keban Barajı koruluk alanına hareket edecek.

Su Jeti Spor Kulübü Yarışta
Türkiye’nin ilk ve tek su sporları kulübü Su Jeti Spor Kulübü ShowMarine Performance desteği ile Bodrum mücadelesine katılacak. Profesyonel kadrosu ile dikkat çeken Su Jeti Spor Kulübü Kaan Şanver öncülüğünde yarışa 4 jet ile katılıyor.

Keban Belediye Başkanı Fethiye Atlı “Keban Barajı Koruluk alanında yapılacak olan Türkiye Su Jeti ve Flyboard Şampiyonası için belediye olarak hazırlıklarımızı yapıyoruz. 30-31 Mayıs 2015 günü Türkiye Su Jeti ve Flyboard Şampiyonası’nda ülkemizin en iyi bay ve bayan sporcuları Keban Barajı koruluk alanında çeşitli kategorilerde yarışacaklar. İlçemize gelen yarış sever ve izleyiciler Keban’ın tarihi ve turistik mekanlarını görme fırsatları bulacaklar. Bu hafta sonu Keban Baraj gölü manzarasında izleyicileri hem hızlı, hem de adrenalini bol yarışlar bekliyor. Bu nedenle tüm yarış severleri ve motosiklet kullananları 30-31 Mayıs günlerinde Keban İlçesine bekliyoruz” dedi.

En Yeni Motosiklet Modelleri İçin Tıklayın!
Dikkat: www.MotoEtkinlik.com adresinde yayınlanan yazınların telif hakları MotoEtkinlik.com’a aittir! Bu yazınların izinsiz ve kaynak: www.motoetkinlik.com şeklinde belirtilmeden kullanılması yasaktır!
Yarış Dünyasından Son Haberler için Tıklayın!

About MotoEtkinlik.Com

Üniversitelerinde Motosiklet Kulübü kurmak isteyen öğrenci arkadaşları ortak paylaşım platformumuza bekliyoruz. İletişim: info@motoetkinlik.com Birimiz Hepimiz Hepimiz Birimiz İçin!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.