Breaking News
honda_esengül_motosiklet_etkinlikleri

Honda Esengül’de Kaçırılmayacak Aralık Ayı Motosiklet Etkinlikleri!

Motosiklet eğitimi, servis eğitimi, aksesuar eğitimi, sigorta-kasko eğitimi ve partiler.. Honda Esengül’de Aralık ayında da motosiklet etkinlikleri dopdolu..

indirimli_motosiklet_aksesuarlari2018 yılını uğurlarken Aralık Ayı’nda Honda Esengül’de motosiklet etkinlikleri devam ediyor. Yeni yıl öncesinde indirim fırsatlarının yanı sıra eğitimler Esengül Honda’da!
İndirim Ve Hediyeler Honda Esengül’de!
2018 Aralık ayı boyunca Motosiklet Aksesuarlarında %60’a varan indirim ile en kaliteli ve uygun fiyatlı aksesuarları Esengül Honda’da bulabilirsiniz.

Sıfır motosiklet Alımında hediyeler ve indirimler
Sıfır motosiklet alımında özel fiyatların yanı sıra Plaka ve Ruhsat masrafları da Aralık Ayı boyunca Honda Esengül’den! Kampanya ve fırsatlardan yararlanmak için Esengül Honda Telefon: 0212 320 80 80
Esengül Honda Adres: Mahmut Şevketpaşa Mah. Odesa Bulvarı No:22 34384 Şişli / İstanbul

motosiklet_etkinlikleri_aralik_ayi_honda_esengül2018 Aralık Ayı Etkinlikleri
8 Aralık Cumartesi Günü
Sucuk Ekmek Partisi
12:00 Honda Safety Türkiye Teorik Güvenli Sürüş Eğitimi
14:00 Serkan Çapur Kasko ve Sigorta Bilgilendirmesi

15 Aralık Cumartesi
13:00 Ekipman Alırken Nelere Dikkat Edilmeli
15:00 Vitesli Motosiklet Mekanik Servis Eğitimi
Temel İlk Yardım Bilgilendirme Semineri
22 Aralık Cumartesi
Otomatik Vites Mekanik Servis Eğitimi

View this post on Instagram

Honda Esengül'de Aralık Etkinlikleri Belli Oldu! Sürprizler ay boyunca devam edecek, Takipte Kalın👍🏻 🔔 8 ARALIK CUMARTESİ 🔔 – SUCUK PARTİSİ – HONDA SAFETY TEORİ EĞİTİMİ – SERKAN ÇAPUR İLE KASKO VE SİGORTA BİLGİLENDİRME 🔔 15 ARALIK CUMARTESİ 🔔 – EKİPMAN ALIRKEN NELERE DİKKAT EDİLMELİ SÖYLEŞİ&EĞİTİM – VİTESLİ MOTOSİKLET SERVİS EĞİTİMİ – TEMEL İLK YARDIM SEMİNERİ 🔔 22 ARALIK CUMARTESİ 🔔 – OTOMATİK VİTES SERVİS EĞİTİMİ 🎄🎉YENİ YIL PARTİSİ🎉🎄 . Etkinlikleri Kaçırmamak İçin Profilimizin Sağ Üst Köşesinden Gönderi ve Hikaye Bildirimlerini Açmayı Unutmayın👍🏻 —- Sıfırdan motosiklet eğitimi için DM👉🏻 @motoetkinlikcom www.MotoEtkinlik.com👍🏻🏍💨 Yılmadan Usanmadan Motosiklet İçin Çalışmaya Devam Ediyoruz! 👍🏻👍🏻 #MotoEtkinlik: Motosiklete Dair Her Şey! – @motoetkinlikteam @unimoto_ @turkishriders @motoperest @motogpmee #motoetkinlik #motosiklet #instabike #instamoto #biker #bikelife #motorbike #honda #yamaha #ktm #cbr #cbr250 #kamp #turnuva #hondaesengül #nc750 #doga #macera #hayatandanibarettir #gezi #forza250 #africatwin #cb250r #yıldızmotoclub #esengüldecumartesi #esengülmotorcununyanında #hondaesengül

A post shared by MotoEtkinlik (@motoetkinlikcom) on

Sürpriz Yeni Yıl Partisi: Detaylar için takipte kalın..

Eğitimlerimiz Devam Ediyor!
Sende mi sürüden ayrılıyorsun? Sıfırdan motosiklet kullanmayı öğrenmek ya da ileri sürüş eğitimi almak için instagram @motoetkinlikcom

Motosiklet yarışlarını izlemek için instagram hesaplarımız @motoetkinlikcom ve @motogpmee adreslerini takip edebilirsiniz.

Dikkat: www.MotoEtkinlik.com adresinde yayınlanan yazınların telif hakları MotoEtkinlik.com’a aittir! Bu yazınların izinsiz ve kaynak: www.motoetkinlik.com şeklinde belirtilmeden kullanılması yasaktır!

Sıfır Motosiklet Fiyatları İçin TIKLAYIN

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.