Breaking News
Home / Etkinlikler / Honda Esengül – MotoEtkinlik Kampı Yoğun Katılımla Gerçekleşti
honda_esengül_motoetkinlik_kamp_k

Honda Esengül – MotoEtkinlik Kampı Yoğun Katılımla Gerçekleşti

Honda Esengül ve MotoEtkinlik.com’un birlikte düzenlediği çadır kampı başarıyla gerçekleşti.

10_kasım_honda_esengül_motoetkinlikÖnce Atamızı Andık
10 Kasım sabahı Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü anmak için İstanbul’da Dolmabahçe Sarayı’nda buluştuk. Yoğun kalabalıkta motosiklet kullanıcıları olarak Atamızı şükran ve minnetle anarak korteje katıldık. Atamızın anma etkinliği sona erince de tekerlerimiz Okmeydanı’na; Honda Esengül’e döndü.

honda_esengül_motoetkinlik_kamp
Honda Esengül MotoEtkinlik İlk Buluşma

Motosiklet ve doğa tutkunları bir araya geldi
Etkinliğe katılmak isteyen motosiklet tutkunlarının bir kısmı ile Esengül Honda’da buluştuk. YouTuber Keremahero ve MotoEtkinlik.com editörü Ahmet Köseoğlu Esengül Honda’nın ikramları eşliğinde sohbet edildi. Saatler 12:00’ı gösterdiğinde tekerlerimiz Ağva’ya doğru dönmeye hazırdı.

monster_enerji_honda_esengül_motoetkinlik_kamp_Hem Gezi Hem Kamp
Rota belirlenmişti. Etkinliğe katılmak isteyen bazı motosiklet kullanıcıları gruplar haline belli noktalardan bize katıldı ve yolculuğumuz sürekli artan sayıyla devam etti. Şansımıza hava da çok iyiydi. Şehrin karmaşasını atlattıktan sonra Şile yoluna gelindiğinde hem sayımız iyice artmış hem de yollar güzelleşmeye ve ağaçlanmaya başlamıştı.

honda_esengül_motoetkinlik_kampKeyifli bir grup sürüşü yolculuğunun sonunda Seferoğlu Kamping adresine vardık. İçeri giriş yaparken bizi Türk bayrakları ile Esengül Honda ekibi karşıladı. Tüm katılımcıların kamp ücreti Esengül Honda tarafından karşılandı.

Motosikletler park edildikten hemen sonra Honda standından sürpriz hediyeler ve Monster standından Monster enerji içecekleri kapıldı. Biraz dinlenmenin ardından geniş alanda herkes kendine uygun yeri seçti ve çadırları kurma işine girişti.

Uzun yaşlı palamut ormanından oluşan alanda yerleşme işleri tamamlanınca mangallar yandı ve artık keyifler iyice yerine geldi.

keremahero_ahmet_koseogluHava kararmaya başladığında büyük kamp ateşleri yandı. Hemen ardından da Metin Önderoğlu Orkestra şov 10. Yıl Marşı ile başladı.

Tam 235 kişi katıldı!
Kasım ayında ve sadece 4 gün içerisinde organize etmemize rağmen Honda Esengül MotoEtkinlik kamp organizasyonuna tam 235 kişi katıldı. Akşam geç saatlerde dahi Seferoğulları Kamping’e motosiklet kullanıcıları geliyordu. En büyüğünden en küçüğüne kam alanı motosikletlerle dolup taştı. Üniversiteli Motosiklet kulüpleri UniMoto’dan Medipol Üniversitesi Medipol Riders da etkinlikteydi.

Cumartesi gecesi geç saatlere dek eğlenen motosiklet kullanıcılarını Pazar sabahı uyandıklarında yine Esengül Honda’dan gözleme ikramları bekliyordu. Köylü Ayşe teyzemizin lezzetli gözlemeleri afiyetle yendikten sonra ormanın içerisinden deniz kıyısına giden rotada trekking yürüyüşleri yapıldı.

honda_esengül_motoetkinlik_kampHerkes Mutlu Oldu
Pazar öğleden sonra kam yerinden ayrılışlar başladığında Honda Esengül MotoEtkinlik.com kampına katılan herkes oldukça mutluydu. Sıradaki etkinliğin ne zaman olacağını soran kişilerin sayısı bir hayli fazla olunca biz de yeni etkinliği planlamaya başladık.

Teşekkürler Honda Esengül
Kamp organizasyonunun ana sponsoru Honda Esengül ve Benan Esengül’e teşekkür ediyoruz. Bizi yalnız bırakmayan Motul Türkiye ve Monster Enerji’ye de ayrıca teşekkürler. Kamp videosu çok yakında YouTube kanalımızda yayınlanacak.

MotoEtkinlik.com motosiklet etkinlikleri hızla devam edecek. Takipte Kalın.

Sıfır Motosiklet Fiyatları İçin TIKLAYIN

About MotoEtkinlik.Com

Üniversitelerinde Motosiklet Kulübü kurmak isteyen öğrenci arkadaşları ortak paylaşım platformumuza bekliyoruz. İletişim: info@motoetkinlik.com Birimiz Hepimiz Hepimiz Birimiz İçin!

Check Also

Bajaj_fiyat_listesi_Pulsar_RS_200_fiyat

2018 Bajaj Fiyat Listesi / Bajaj Fiyatları

2018 Bajaj fiyat listesi: Bajaj motosiklet fiyatları 2018 Ocak ayı itibariyle zamlanarak yükseldi. 2018 Bajaj …

ktm_fiyat_listesi

KTM Fiyat Listesi

KTM Fiyat Listesi Model Model Yılı Tavsiye Edilen Satış Fiyatı Kampanyalı Nakit Fiyatı CADDE RC …

2018_Honda_fiyatları_honda_fiyat_listesi

2018 Honda Fiyat Listesi – 2018 Honda Motosiklet Fiyatları

2018 Honda fiyatları – 2018 Honda motosiklet fiyat listesi belli oldu. Japon motosiklet üreticisi Honda …

2018_yamaha_fiyatları_yamaha_r1_fiyatı

2018 Yamaha Fiyat Listesi – 2018 Yamaha Fiyatları

Yamaha Türkiye’nin, 2018 Yamaha motosiklet fiyatları belli oldu. Yamaha 2018 fiyat listesi. 2018 Yamaha fiyatları yeni …

honda_esengül_motosiklet_etkinlikleri

Honda Esengül’de Kaçırılmayacak Aralık Ayı Motosiklet Etkinlikleri!

Motosiklet eğitimi, servis eğitimi, aksesuar eğitimi, sigorta-kasko eğitimi ve partiler.. Honda Esengül’de Aralık ayında da …

2019_yamaha_xmax_250_fiyati_

Avrupalı Yeni Yamaha XMAX 250 Ön Satışa Çıktı

2019 Yamaha XMAX 250 Yamaha scooter modelinin ön satışı başladı. Maksi scooter sınıfının 250 cc …

2019_motosiklet_fuar_bileti_motobike_bilet

2019 Motosiklet Fuarı Tarihleri – Detayları

2019 Motobike Motosiklet Fuarı tarihleri bilet fiyatları belli oldu. “2019 Motosiklet Fuarı ne zaman” soruları şimdiden gelmeye …

One comment

  1. Çok güzel etkinlikti

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir