Breaking News
HasRiders_23Nisan9
beylikdüzü escort

‘Has Riders’ 23 Nisan’da Minik Kardeşlerimizleydi

23 Nisan Ulusual Egemenlik ve Çocuk Bayramı tüm yurtta çoşku ile kutlanıyor. Bu güzel günde boş durmayan Kadir Has Üniversitesi Motosiklet Kulübü ‘Has Riders‘ olarak minik kardeşlerimizle güzel ve eğlenceli vakit geçirdik.

HasRiders_23Nisan13Fatih Hacı Süleyman Bey’ İlkokulunu ziyaret eden Has Riders üyeleri çocukluklarına tekrar geri döndü. Minik kardeşlerimizi ufak da olsa  mutlu etmek istedik ve  onlara hediyeler dağıtarak mutluluklarına ortak olmaya çalıştık. Ardından biraz  motosikleti sevdirmek adına motosikletlerimize bindirip fotoğraf çekildik.

Okul Müdürü ile görüşen başkanımız Emir ÖBGE okula desteklerinin devamı konusunda söz verdi. Siz de ufak büyük demeden ihtiyaçları olan bu okula yardımda bulunabilirsiniz. Öncelikli olarak okulun boyanması ve kapı kollarının değişmesi gerektiğini söyleyen Okul Müdürü Hocamız her türlü yardıma açık olduklarını söyledi.

23 Nisan fotoğraflarımızı #MotosikletimdekiÇocuk etiketi ile paylaşıyoruz. Diğer fotoğraflarımız için Has Riders Instagram Hesabı: Hasriders

About Emir Obge

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.