Breaking News
gemlik_motokros_balkan
beylikdüzü escort

Gemlik, Balkan Motokros Şampiyonası’nı Ağırlayacak!

Bursa’nın Gemlik ilçesi 24-26 Nisan tarihlerinde ilk kez Doğu Avrupa Motokros Şampiyonası’na ev sahipliği yapacak.

gemlik_motokros_balkanDoğu Avrupa Motokros Şampiyonası 2. Ayak  yarışları ve Türkiye Motokros Şampiyonası 2. Ayak yarışları 24-26 Nisan tarihlerinde Gemlik’te koşulacak. Teknik, beceri, cesaret ve dengenin öne çıktığı yarışlar Gemlik Belediyesi Motokros Parkuru’nda düzenlenecek. Balkan Şampiyonasında ise Avrupa ve Türkiye’nin en becerikli, en korkusuz motokros pilotları start demirine sıralanacak.

Doğu Avrupa Motokros Şampiyonası’nın 2. Ayak yarışı ile Türkiye Motokros Şampiyonası’nın 2. Ayak yarışında Gemlik Motokros Parkuru motor sesleriyle şenlenecek. Yarışlar için Bulgaristan, Romanya, Sırbistan, Makedonya, Moldova, Yunanistan, Arnavutluk ve Karadağ’dan gelecek sporcular yarış severlere unutulmaz bir hafta sonu yaşatacak.

Yarışlar, 24 Nisan Cuma günü yapılacak teknik kontrollerin ardından 25 Nisan Cumartesi günü antrenman ve sıralama turlarıyla devam edecek. Yarışlar ise 26 Nisan Pazar günü ise iki etap halinde koşulacak.

En Yeni Motosiklet Modelleri İçin Tıklayın!
Dikkat: www.MotoEtkinlik.com adresinde yayınlanan yazınların telif hakları MotoEtkinlik.com’a aittir! Bu yazınların izinsiz ve kaynak: www.motoetkinlik.com şeklinde belirtilmeden kullanılması yasaktır!
Yarış Dünyasından Son Haberler için Tıklayın!

About MotoEtkinlik.Com

Üniversitelerinde Motosiklet Kulübü kurmak isteyen öğrenci arkadaşları ortak paylaşım platformumuza bekliyoruz. İletişim: info@motoetkinlik.com Birimiz Hepimiz Hepimiz Birimiz İçin!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.