Breaking News
beylikdüzü escort

Gelenekselleşen HD Bosphorus Çadırı Maltepe Üniversitesi’ndeydi

Harley-Davidson Bosphorus Çadırı, UniMoto (Üniversiteli Motosiklet Kulüpleri) bünyesindeki üniversitelerde kurulmaya ve öğrencileri mutlu etmeye devam ediyor.

Motosiklet seven/merak eden herkesin Harley-Davidson Bosphorus çadırına akın ettiği bu etkinliklerde çoğu zaman ön yargılar kırılarak evlere Harley-Davidson’un JumpStart’ta verdiği kocaman gülümseme ile dönülüyor. Maltepe Üniversitesi’nde de farklısı yaşanmadı; hatta dondurucu soğuk havaya ve yağmura rağmen üniversiteliler test motoru olan Harley-Davidson Street 750 modelinin ve JumpStart üzerine kurulan Harley-Davidson’un Sportster serisi XL 1200 CB modelinin kilometre sayacını hızla yükselttiler 🙂 Daha önce hiçbir motosiklet tecrübesi olmayan arkadaşlarımız gerçek bir Harley-Davidson selesine oturup, debriyajı sıkıp vites atarak gazladılar…

DSC_0212

DSC_0437HD Bosphorus Çadırı etkinliklerinin vazgeçilmez sponsorlarından Yeşil Kundura’nın üretimini yaptığı Harley-Davidson Botlar ve Efsane Gazoz Uludağ da tam kadro Maltepe Üniversitesi’ndeydi. Harley-Davidson Bosphorus başta olmak üzere Yeşil Kundura ve Uludağ İçecek‘e desteklerinden ötürü teşekkür ederiz.
DSC_0458

DSC_0168 DSC_0221

Harley-Davidson Bosphorus Motor’un eğitmeni Vasfi Bozkurt Hoca’nın gözetiminde Maltepe Üniversiteli ve A2 ehliyet sahibi katılımcıların Street 750 modeli hakkındaki ortak yorumu Street-750’nin beklenenden çok daha seri bir motosiklet olduğuydu.

Öğrencilerin ilgisinden zor fırsat bulan bazı hocalarımız da HD Bosphorus Çadırı’nı ziyaret edip JumpStart deneyimini yaşayarak Harley-Davidson’la gaz açtılar. (Misafirperverliği için Özcan Hoca’ya ayrıca teşekkür ederiz.)

DSC_0244 DSC_0419

DSC_0268Ayrıca MotoEtkinlik.com’un kadrolu yazar ve test pilotlarından Çitlembik lakaplı Gülşah Merve Yüksel’de öğretim gördüğü üniversitesinde yapılan etkinlik esnasında heyecanını ve mutluluğunu gizleyemedi. Herkesten çok test etmesine rağmen o da sıraya girip Street 750 modelini tekrar kullanmak istedi ve kullandı tabiki.. 🙂

DSC_0398 DSC_0408

DSC_0217Bir HD Bosphorus Çadırı etkinliği böyle tamamlanırken stanttan ayrılan öğrencilerin yüzlerinde kötü havanın silemediği kocaman gülümseme ve akıllarında bir hedef vardı: “Motosiklet = Mutluluk

Etkinlikteki tüm fotoğraflara ulaşmak için aşağıdaki linki tıklayınız;
Harley Davidson Bosphorus Çadırı – Maltepe Üniversitesi – Foto Galeri

——————————————

Dikkat: www.MotoEtkinlik.com adresinde yayınlanan yazınların telif hakları MotoEtkinlik.com’a aittir! Bu yazınların izinsiz ve kaynak: www.motoetkinlik.com şeklinde belirtilmeden kullanılması yasaktır!

About MotoEtkinlik.Com

Üniversitelerinde Motosiklet Kulübü kurmak isteyen öğrenci arkadaşları ortak paylaşım platformumuza bekliyoruz. İletişim: info@motoetkinlik.com Birimiz Hepimiz Hepimiz Birimiz İçin!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.