Breaking News

FGR Midalu: 2500 cc V6 Motorlu Canavar

Spor motosikletlerin Boss Hoss’u 2500 cc’lik motoru ile FGR Midalu satışa çıktı.

en_pahali_motosiklet
FGR Midalu

MotoEtkinlik.com olarak biz bir motora ve iki tekerleğe sahip her şeyle mutlu olabiliyoruz ancak motosiklet dünyasında 1000 cc ve üstü hacimli motosiklet kullanmak bir sükse olarak görülüyor…

İşte o dayıları hedef alan Çek motosiklet üreticisi FGR 2.500 cc V6 motoru naked motosiklet tasarımı FGR Midalu ismini verdiği model ile satışa sundu.

90 derece V6 motora sahip FGR Midalu modelinin egzoz dumanı da bu dev güç ünitesine yakışır 6 çıkışlı çift egzoz tasarımı ile dışarı atılıyor. Motor gücü 200 bg olarak ifade edilse de V6 motor kuşkusuz tır çekebilecek derecede ciddi bir torka sahip. 6. viteste dahi gaz kolu çevrildiğinde FGR Midalu’nun ilk viteste gibi hızlandığını tahmin etmek de zor değil.

fgr_midalu_v6_2500Çelik boru tipi trellis şasiye sahip FGR Midalu’nun ekipmanları da alanlarında en iyi üreticiler olarak bilinen Brembo frenlere ve Öhlins amortisörlere sahip.

FGR Midalu’nun fiyatına gelince işte o da tıpkı motor hacmi gibi biraz büyük bir rakam: 120.000 €. Fiyat gerçekten büyük ancak kulüp buluşmasında tüm bakışların bu motosikletin üzerinde olacağı da garanti…

Dikkat: www.MotoEtkinlik.com adresinde yayınlanan yazınların telif hakları MotoEtkinlik.com’a aittir! Bu yazınların izinsiz ve kaynak: www.motoetkinlik.com şeklinde belirtilmeden kullanılması yasaktır!

En Yeni Motosiklet Modelleri ve Son Haberler İçin TIKLAYIN

Sıfır Motosiklet Fiyatları İçin TIKLAYIN

2017 Motosiklet Modelleri İçin TIKLAYIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.