Breaking News
engellerle_eğleniyoruz
beylikdüzü escort

Doğa Sporları Festivali: Engellerle Eğleniyoruz!

Şile’de Engelliler Yararına Doğa Sporları Festivali.
Şile Doğa Sporları Kulübü Derneği (DOSD), 13-14 Haziran’da, Ahmetli Köyü Girişi – Şile’de “engelliler yararına” bir Doğa Sporları Festivali düzenliyor.

Organizasyonun ana amacı: Ulaşılması zor gibi görünen bazı aktiviteleri, engelli vatandaşların yanıbaşında ve onlarla birlikte yapmak, yaşamın içinde birlikte olmak ve eğlenmek.

Eğlence Bizim İşimiz
100.000 m2’lik bir alanda gerçekleştirilecek olan festival kapsamında; off-road, motosiklet, bisiklet, okçuluk, atletizm yarış/oyunları ile, resim, heykel, kukla atölyeleri, konserler ve çeşitli eğlencelikler yer alacak.

OFF-ROAD: EXTRIAL MAHALLİ OFF-ROAD YARIŞI
Teknik sürüş becerilerinin ve görselliğin ön planda olduğu, takımların koşacağı “trial” formatında bir yarıştır. 13 Haziran Cumartesi: Teknik kontrol ve yürüyerek antrenman. 14 Haziran Pazar: 2 ayrı etapda koşulan yarış.
MOTOSİKLET: Enduro Motosiklet Kulübü (EMOK) tarafından düzenlenen amatör binicilere uygun etaplarda yapılacak çeşitli gösteri ve oyunları içerir.
BİSİKLET: Bisiklet Evim firması tarafından hazırlanan iki etapda profesyonel ve amatör cross bisikletçileri yarışacak, engelli alanda da çeşitli oyunlar sergilenecektir.
OKÇULUK: İBB Engelliler Merkezi (İSEM) ve Işık Üniversitesi Okçuluk Kulübü işbirliği ile hazırlanan atış alanında, lisanslı ve amatör sporcular yarışacaklardır.
BOCCA: Gülleler ile oynanan bu oyunda, amatör ve profesyonel 4 kişiden oluşan takımlar yarışacaktır.
ATLETİZM: Amatör ve profesyonel katılımcılar yarışacaklardır.
Detaylar ve ExTrial Kayıt Formu için: Tıklayın

En Yeni Motosiklet Modelleri İçin Tıklayın!
Dikkat: www.MotoEtkinlik.com adresinde yayınlanan yazınların telif hakları MotoEtkinlik.com’a aittir! Bu yazınların izinsiz ve kaynak: www.motoetkinlik.com şeklinde belirtilmeden kullanılması yasaktır!
Yarış Dünyasından Son Haberler için Tıklayın!

engellerle_eğleniyoruz
Şile Doğa Sporları Kulübü – Festivali

 

About MotoEtkinlik.Com

Üniversitelerinde Motosiklet Kulübü kurmak isteyen öğrenci arkadaşları ortak paylaşım platformumuza bekliyoruz. İletişim: info@motoetkinlik.com Birimiz Hepimiz Hepimiz Birimiz İçin!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.