Breaking News
motosiklet_kazası_video_kazalı_honda_cbr1000rr_kaza
beylikdüzü escort

Bu Kazalı Motosiklet Kaç Dakikada Tamir Edilir? Video

Motosiklet Kazası, Tamir ve Yarışa Geri Dönüş Videosu…

Endurans yarışında meydana gelen kaza ve sonrasındaki dev geri dönüşün hikayesi.

Motosiklet kazası ve 12 dakikada hayata geri dönüş…
motosiklet_kaza_videosu_honda_cbr1000rr_kaza_crash111 numaralı Honda pilotu Gregory Le Blanc FIM 8 Saat Endurans yarışlarında şanssız bir motosiklet kazası geçirerek motosikletin parçalanmasına neden oldu. Ancak Gregory Le Blanc yarışı bırakmak yerine parçalanmış kazalı Honda CBR1000RR motosikletini kaldırıp yeniden çalıştırdı.

motosiklet_kaza_videosu_honda_cbr1000rr_kaza_
Gregory Le Blanc

Egzozundan mavi dumanlar çıkan kazalı Honda CBR1000RR’ını çimlerden çıkardı. Karenajları tamamen dağılmış olan hatta selesi bile olmayan motosikletinin şasisinin üzerine oturarak, farları sol taraftan sarkan CBR1000RR ile padok alanında Honda garajına kadar ulaşmayı başardı. Gregory padok alanında arka lastikteki yağ nedeniyle bir daha düştü..

Ardından Honda Endurance Takım mekanikerleri devreye girerek hızlıca göreve başladı. Kazalı Honda CBR1000RR önce parçalarına ayrıldı. Tüm hasarlı parçaların yenileriyle değiştirilip motosikletin yeniden toplanması ise tamı tamına 12 dakika sürdü…

Kaza, kaza sonrası padok alanına giriş ve padok alanındaki 12 dakikalık kayıp sonrası Honda CBR1000RR yeniden yarışa döndü ve Oschersleben’deki mücadelede 13. sırada finişe ulaşmayı başardı..

İnstagram hesaplarımız @motoetkinlik ve @motogpme‘den yarışlarla ilgili anlık ve detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

İşte o motosiklet kazası videosu ve sadece 12 dakika içerisinde motosikletin yenden hayata döndürülüşü…

#111 Honda Endurance Racing Crash & Heroic Gregory Leblanc

#Flashback on Gregory Leblanc Officiel's heroic behaviour this weekend at the 8 hours of Motorsport Arena Oschersleben #FIMEWC. After a very fast and impressive crash, the frenchman did his utmost to bring the #111 Honda back to its pit box. Despite their desapointment, the Honda Endurance Racing boys managed to completely rebuild it and have it back out within only 12 minutes.

FIM Endurance World Championship EWC paylaştı: 10 Haziran 2018 Pazar

Dikkat: www.MotoEtkinlik.com adresinde yayınlanan yazınların telif hakları MotoEtkinlik.com’a aittir! Bu yazınların izinsiz ve kaynak: www.motoetkinlik.com şeklinde belirtilmeden kullanılması yasaktır!

Sıfır Motosiklet Fiyatları İçin TIKLAYIN

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.