Breaking News
Umut_oğuz_lemi_filozof_bilgigarage
beylikdüzü escort

#BilgiGarage Bölüm 5 Video

BİLGİ Üniversitesi İletişim Fakültesi ve UniMoto kulüplerinden Riders Of Bilgi işbirliğiyle hazırlanan “Bilgi Garage” motosiklet programının 5. bölümü yayınlandı.

BilgiGarage programımızın 5. bölümünde konumuz “Sanat camiası ve motosiklet” oldu.
Konuklarımız ise Türkiye’nin sevilen sanatçılarından Umut Oğuz ve Lemi Filozof oldu. Kendileriyle oldukça eğlenceli bir sohbet gerçekleştirdik. İşte Bilgi Garage 5. Bölüm:

bilgi_garage_dogukan_kinsun_dilara_deral
Dilara Deral & Doğukan Kinsun
BilgiGarage Diğer Bölümler İçin TIKLAYIN!

Programımızın ana sponsoru Yeşil Kundura. 
Her hafta, o bölümün konusuyla alakalı twitter üzerinden;
#HarleyBotBilgiGarage 
#CatBotBilgiGarage

#WolverineBotBilgiGarage hasthagleri ile soru soran on beş şanslı kişiye bot hediye ediyor! Programımızın destek Sponsorları ise; Espresso Lab – Cake Bang – MotoEtkinlik.Com.

Umut_oğuz_lemi_filozof_bilgigarage
Umut Oğuz & Lemi Filozof

Bilgi Garage Programı İle İlgili Bilgiler:
İstanbul Bilgi Üniversitesi İletişim Fakültesi ve İstanbul Bilgi Üniversitesi Motosiklet Kulübü Riders Of Bilgi işbirliğiyle hazırlanan Bilgi Garage bir motosiklet programı ve aynı zamanda iletişim fakültesindeki öğrenciler için de bir derstir.

Detaylar:
Teknik ekip tamamen TVJ 362 dersini alan öğrencilerden oluşuyor. Işık, kamera, ses, kurgu, montaj ve yönetmen bu dersi alan öğrenciler. Programın prodüksiyon kısmını ise motosiklet kulübü Riders Of Bilgimotosiklet kulübü üyelerince gönüllü olarak gerçekleşmekte.

En Yeni Motosiklet Modelleri İçin Tıklayın!
Dikkat: www.MotoEtkinlik.com adresinde yayınlanan yazınların telif hakları MotoEtkinlik.com’a aittir! Bu yazınların izinsiz ve kaynak: www.motoetkinlik.com şeklinde belirtilmeden kullanılması yasaktır!
Yarış Dünyasından Son Haberler için Tıklayın!

About MotoEtkinlik.Com

Üniversitelerinde Motosiklet Kulübü kurmak isteyen öğrenci arkadaşları ortak paylaşım platformumuza bekliyoruz. İletişim: info@motoetkinlik.com Birimiz Hepimiz Hepimiz Birimiz İçin!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.