Breaking News
beylikdüzü escort

Onlar Bayramda Evlerinden Çook Uzaklarda

Gülşah Merve Yüksel, Asil Özbay, Sönmez Serkan Söğüt (Rüzgarın İzinde), Koral Kaplan (Mirror of Planet). Motosikletleriyle uzun gezilere çıkan gezginlerimiz Bayramı evlerinden çok uzaklarda geçiriyor!

motosiklet_gezisiGülşah Merve Yüksel
Kadınlara cesaret aşılama hedefiyle tüm Türkiye’yi çepe çevre gezen Gülşah Merve Yüksel Ramazan Bayramı’nı Antalya’da kutladı:

Gülşah_Merve_Yüksel_yamaha
Gülşah Merve Yüksel

Gülşah Merve Yüksel’in Ramazan Bayramı paylaşımı:
Saat 4.28 de yola çıkıyorum, insanlardan kaçar gibi, sehri terk eder gibi; eve ulaşmak istercesine. Fakat çıktığım yolda amacım, yarattığı farkındalık geri dönmeyi düşündürmüyor bile. Sabah sabah annemin ağzından çıkan tek söz ise “Keşke bugün burada olsaydın, tek kalacağım kızım.”
İki üç güne bir ay olacak evden çıkalı, bugün biraz buruk, biraz hüzünlüyüm. Ailenizin, sevdiklerinizin değerini bilin. Çok zor ayrı kalmak onlardan, insan uzaktayken bir daha anlıyor değerlerini. Bayramınızın kutlu, mutlu ve huzurlu geçmesi dileğiyle canlarım. Sizi seviyorum.

Gülşah Merve Yüksel Haberleri İçin Tıklayın

asil_özbay_motosiklet
Asil Özbay

Asil Özbay
Kadınlara Özgürlük Yakışır sloganıyla 10 Avrupa ülkesini tek başına motosiklet ile gezen Asil Özbay Ramazan Bayramı’nı Avusturya’da kutladı. İşte Asil Özbay’ın Bayram mesajı:

“Kadınlara Özgürlük Yakışır” mottosuyla yola çıktığım, 1 Kadın 1 Motosiklet 10 ülke projemin 8.ülkesi Avusturya’ya gelmiş bulunuyorum. Bu cümleleri yorgunluktan sızmak üzere olduğum hostel odasından yazıyorum.. Öncelikle bizim medyamızda, etkin olarak karşımıza çıkan erkek imajına karşılık edilgen, güçsüz ve bağımlı bir kadın profili yansıtılmaktadır. Yansıtılanların aksine çok güçlü çok cesur kadınlar var, maalesef hikayelerde özne konumuna geçemeyen. Dilerim birazcık da olsa bir yol kat edebilmişizdir. Yalnız çıktığım bu yolda simdi binlerce destekçim var, siz olmasaydınız inanın çekilmezdi bu yollar. Bilmiyorum alabilir miydim o kadar keskin virajlar. Teşekkürler göstermiş olduğunuz zaman ve enerji için.”

Asil Özbay Haberleri İçin Tıklayın

rüzgarın_izinde_serkan_söğüt
Sönmez Serkan Söğüt

Sönmez Serkan Söğüt
“I’m going to Tokyo, Japan” sloganıyla Türkiye’den Tokyo’ya motosiklet ile geziye çıkan Sönmez Serkan Söğüt Ramazan Bayramı sabahına Kırgızistan’ın Bişkek şehrinde uyandı:

İşte Sönmez Serkan Söğüt’ten (Rüzgarın İzinde) Bayram mesajı:
“Bişkek, Kirgizistan’dan herkese günaydın ve iyi bayramlar diliyorum. Dün hiç sesim çıkmadı biliyorum. Rahatım yerindeydi biraz da ondan oldu. Ayrıntıları yazacağım”

Serkan Sönmez Haberleri İçin Tıklayın

koral_kaplan_mirror_of_planet
Koral Kaplan

Koral Kaplan
Türkiye’den Nepal’e yola çıkan Koral Kaplan (Mirror of Planet) Ramazan Bayramı’nı Hindistan’da kutladı. İşte Koral Kaplan’dan bayram Mesajı:

“30 km mesafede İslam Cumhuriyeti Pakistan var. İnsanlar tarafından harita üzerinde çizilmiş bir çizgiyi geçince kültür, kılık kıyafet, yaşam tarzı ve dini inanışlar değişiveriyor.

Tüm insanlığın farklı din ve kültürlere saygı içinde yaşadığı nice bayramlar dileklerimle,

Bayramınız kutlu olsun!
Altın Tapınak, Sikh inancında çok önemli bir yeri var.
Golden Temple, important place for Sikh People.”

En Yeni Motosiklet Modelleri İçin Tıklayın!
Dikkat: www.MotoEtkinlik.com adresinde yayınlanan yazınların telif hakları MotoEtkinlik.com’a aittir! Bu yazınların izinsiz ve kaynak: www.motoetkinlik.com şeklinde belirtilmeden kullanılması yasaktır!
Yarış Dünyasından Son Haberler için Tıklayın!

About MotoEtkinlik.Com

Üniversitelerinde Motosiklet Kulübü kurmak isteyen öğrenci arkadaşları ortak paylaşım platformumuza bekliyoruz. İletişim: info@motoetkinlik.com Birimiz Hepimiz Hepimiz Birimiz İçin!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.