Breaking News
balkanlar_edirne_motosiklet_buluşması_k
beylikdüzü escort

Balkanlar Motosiklet Buluşması Edirne’de!

Balkanlardaki komşu ülkelerden motosiklet kullanıcıları; tüm Trakya ve Anadolu’dan motosiklet tutkunları Edirne’de buluşuyor!

balkanlar_edirne_motosiklet_buluşması
Balkanlar Motosiklet Buluşması

Balkanların en büyük motosiklet buluşması bir kez daha 6 Eylül 2015 Pazar günü Edirne’de gerçekleştirilecek. Edirne Belediyesi ve Edirne Valiliği tarafından desteklenen etkinlikte, Balkan devletlerinden motosiklet severler Edirne Sarayiçi Ağaköşkü Restoran’da Türk motosiklet tutkunları ile buluşacak.

Organizasyonda ödüllü yarışmaların yanı sıra dansöz şovları ve canlı müzik olacak. Adrianapoli M.K. ve Türk Chopper M.K. öncülüğünde gerçekleştirilecek etkinliğe tüm motosiklet severler davetli.

Ayrıntılı Bilgi: M. Ramiz Nevrekop / 0532 407 63 34

En Yeni Motosiklet Modelleri İçin Tıklayın!
Dikkat: www.MotoEtkinlik.com adresinde yayınlanan yazınların telif hakları MotoEtkinlik.com’a aittir! Bu yazınların izinsiz ve kaynak: www.motoetkinlik.com şeklinde belirtilmeden kullanılması yasaktır!
Yarış Dünyasından Son Haberler için Tıklayın!

About MotoEtkinlik.Com

Üniversitelerinde Motosiklet Kulübü kurmak isteyen öğrenci arkadaşları ortak paylaşım platformumuza bekliyoruz. İletişim: info@motoetkinlik.com Birimiz Hepimiz Hepimiz Birimiz İçin!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.