Breaking News
altın_elbiseli_adam_kaza
beylikdüzü escort

Altın Elbiseli Adam Barkın Bayoğlu ve Fuat Domaniç’ten Kaza Haberi Güncelleme

Altın Elbiseli Adam ismiyle tanınan Barkın Bayoğlu ve ekibin Fuat abisi Fuat Domaniç’ten İstanbul Şile yolunda kaza haberi geldi.

Haber Güncellendi İlgili Kaza Videosu’da Altta!

**MotoEtkinlik.com olarak yayınlayıp yayınlamamakta tereddüt ettiğimiz bir haberle karşı karşıya kaldık. Sürekli çalan telefonlarımız ve karşılaştığımız sorulara istinaden bu haberi yayınlama kararı aldığımızı siz sevgili okurlarımıza öncelikle bildirme gereği duyuyoruz.

altın_elbiseli_adam_kaza
Kaza haberi gelmeden önce yayınlanan son fotoğraf.

İstanbul’da motosiklet kullanıcılarının rağbet ettiği rotalardan biri olan Şile oto yolunda motosikletleriyle geziye çıkan Altın Elbiseli Adam ekibinin kötü bir kazaya karıştı.

31 Ağustos 2016 Çarşamba günü aralarında Barkın Bayoğlu, Fuat Domaniç ve Devrim Sirmen’in bulunduğu ekip motosiklet gezileri için Şile otoyolu rotasını tercih etti.

Motosiklet kullanıcılarının mola noktalarından birisi olan gözlemecilerin bulunduğu yerde mola veren ekip bu molanin ardından yeniden yola çıktı. Gezi esnasında biraz hızlı seyreden grupta önde bulunan Barkın Bayoğlu yavaşlıyor ve arkadan daha hızlı gelen Fuat Domaniç ile temas yaşıyorlar. İlgili kaza videosu alttaki linkte mevcut.

MotoEtkinlik.com olarak bize ulaşan bilgilere göre kazada Barkın Bayoğlu Ducati Scrambler ve Fuat Domaniç ise Yamaha MT-10 kullanıyordu..

Hayati Tehlike Yok!
Kaza sonrasında yaralanan Barkın Bayoğlu ve Fuat Domaniç’in hastaneye kaldırıldığı ve her ikisinin de durumunun iyi olduğu herhangi bir hayati tehlikelerinin olmadığı bilgisine ulaştık.

GÜNCELLEME: Kazada Fuat Domaniç’in kalça kemiğinde kırıklar olduğu ve akciğerinde bir kanama meydana geldiğini bu nedenle yoğun bakımda olduğunu öğrendik.
Barkın Bayoğlu’nda ise 3 omurunda kırık ve kaburga kırıklıklarıyla hastanede olduğu bilgisi kesinleşti.

Canlı Yayın İptal Oldu
Kaza sonrasında 31 Ağustos Çarşamba günü yapılması planlanan Altınlı Gece YouTube canlı yayın programı iptal edildi. Altın Elbiseli Adam ekibinden kazayla ilgili henüz hiçbir açıklama yapılmadı.

MotoEtkinlik.com olarak kendilerine ulaşmaya çalıştığımız ekibin telefonları ne yazık ki cevap vermemekte -ya da sürekli meşgul-…

Kazayla ilgili bilgiler netleştikçe bu haberimizi güncelleyerek kesin bilgileri takipçilerimizle paylaşmaya çalışacağız.

Hem Barkın Bayoğlu’na hem de Fuat Domaniç’e geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz.

Dikkat: www.MotoEtkinlik.com adresinde yayınlanan yazınların telif hakları MotoEtkinlik.com’a aittir! Bu yazınların izinsiz ve kaynak: www.motoetkinlik.com şeklinde belirtilmeden kullanılması yasaktır!

Sıfır Motosiklet Fiyatları İçin TIKLAYIN

Altın Elbiseli Adam Kaza Videosu İçin TIKLAYIN!
2017 Motosiklet Modelleri İçin TIKLAYIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.