Breaking News
9_ekim_motosiklet_korteji
beylikdüzü escort

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nda Motosiklet Korteji Düzenliyoruz!

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Kutlamaları Kapsamında motosikletlerimizi özgürlüğe sürüyoruz!

9_ekim_motosiklet_kortejiHer sene olduğu gibi bu sene de 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’mızı muhteşem bir kortejle kutluyoruz. İstanbul, Ankara ve İzmir başta olmak üzere,yurdun dört bir tarafındaki tüm motosiklet kullanıcıları bu kortejde yeniden bir araya geliyor. 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı korteji, tüm Türkiye’de eş zamanlı olarak gerçekleşecek.

İstanbul’da 10:00’da Suadiye Oteli önünde buluşulup 11:00’da topluca hareketle, Boğaz Köprüsü geçilerek Edirnekapı Şehitliği’ne gidilecek ve şehitlikte yapılacak törenle kortej tamamlanacak.

Geleneksel hale gelen 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Kortejlerine katılmak üzere tüm motosiklet kullanıcısı arkadaşları bulundukları bölgelerdeki kortejlere katılmaya davet ediyoruz.

İzmir Toplanma yeri: Kordon-Alsancak Meydanı
Ankara Toplanma Yeri:
Tüm Kortej Etkinlikleri Detaylı Bilgi İçin Tıklayın

9_ekim_motosiklet_korteji
KORTEJ KURALLARI:

***Kortej fermuar (ikili sıra halinde )düzeninde olup,toplu şekilde hareket edilecektir.Dolmabahçe katılımıyla birlikte belirlenen güzergahtan sürüşe devam edilecektir.

***Korteje katılacak tüm dostlarımız, kask ve tüm koruma ekipmanlarıyla katılacak,ehliyetsiz, sürüş ve kortej kurallarına riayet etmeyen sürücüler kortejden uzaklaştırılacaktır. Düzene aykırı hareket etmek tehlikeli ve yasaktır.

***Korteje katılacak tüm guruplar,kendilerine gurup sürüş ve kontrol temsilcileri seçecek ,seçtikleri kişileri en kısa zamanda bildireceklerdir. Her gurup temsilcisi, kendi ekibinden sorumlu olacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.