Breaking News
tek_teker_motor
beylikdüzü escort

280’le Giderken Rakibini Tek Teker Yaparak Geçti

Yarış dünyasından fantastik bir video ortaya çıktı…

Isle of Man TT mücadelesi dünya üzerindeki en tehlikeli motosiklet yarışı olarak biliniyor. İngiltere ile İrlanda arasında Birleşik Krallığa bağlı olan adada koşulan bu yarış ada etrafında günlük ulaşımı sağlayan çevre yolunda gerçekleştiriliyor.

Her yıl yarış sırasında geçirdiği kazalarda birkaç yarışçının öldüğü bu mücadelede güvenlik önlemleri maksimum düzeyde alınmaya çalışılsa da pek yeterli olmuyor. Herşeye rağmen çok yüksek hızlarda gerçekleştirilen bu mücadelede www.MotoEtkinlik.com editörlerinden yarışmak isteyen yazarlarımız dahi var.

Nispeten güvenli cadde-sokak yarışı olarak tanımlayabileceğimiz bu yarıştan yeni bir görüntü ortaya çıktı. Görüntüde BMW S1000RR pilotu kameranı bağlı olduğu yarışçıyı bir süre kovaladıktan sonra geçiş için uygun bir yer bulduğunda istemsiz bir tek teker hareketi ile geçiyor..

İşte özellikle egzozdan çıkan adrenalin sesi ile büyüleyen o video…

Dikkat: www.MotoEtkinlik.com adresinde yayınlanan yazınların telif hakları MotoEtkinlik.com’a aittir! Bu yazınların izinsiz ve kaynak: www.motoetkinlik.com şeklinde belirtilmeden kullanılması yasaktır!

En Yeni Motosiklet Modelleri ve Son Haberler İçin TIKLAYIN

Sıfır Motosiklet Fiyatları İçin TIKLAYIN

2017 Motosiklet Modelleri İçin TIKLAYIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.