Breaking News
2019_mxgp_türkiye_tarihi
beylikdüzü escort

2019 Dünya Motokros Şampiyonası MXGP Türkiye

2019 MXGP Türkiye Dünya Motokros Şampiyonası Afyon’da!

Dünyanın en iyi motokros yarışçıları 2019 yılında tekrar Türkiye’ye geliyor. Türkiye Motosiklet Federasyonu (TMF) ve Afyonkarahisar Belediyesi öncülüğünde 2018 yılında ilk defa Afyonkarahisar’da gerçekleştirilen ve tüm organizasyon olarak tam not alan MXGP Türkiye Dünya Motokros Şampiyonası 2019 yılında yeniden Afyon’da koşulacak.

mxgp_2019_turkiye_motokros_sampiyonası_tarihi

2019 MXGP Türkiye Dünya Motokros Şampiyonası Afyon Yarış Tarihi
Afyon Motor Sporları Merkezi’nde gerçekleştirilen Dünya Motokros Şampiyonası 7-8 Eylül 2019 tarihlerinde Afyon’da düzenlenecek. 2019 Dünya Motokros Takvimi İçin Tıklayın

mxgp_turkey_thomas_covington_jorge_prado

Türkiye Motosiklet Federasyonu Asbaşkanı Mahmut Nedim Akülke ile birlikte www.MotoEtkinlik.com olarak da görev aldığımız 2018 MXGP Türkiye mücadelesi başarıyla gerçekleştirildi. Uluslararası Motosiklet Federasyonu’ndan tam not alan Dünya Motokros Şampiyonası MXGP Türkiye ayağında bu defa MXGP ve MXGP2 mücadelelerinin yanı sıra kadınların mücadele ettiği MX Woman kategorisi de start alacak.

mxgp_sponsorlar_

2018 yılında dünyanın en iyi motokros pisti seçilen Afyonkarahisar Motor Sporları Merkezi’nde inşa edilen Türkiye MXGP Motokros Pisti 2019 yılında daha da geliştirilerek yarışlara ev sahipliği yapacak.

2019 MXGP Türkiye – 2019 Dünya Motokros Şampiyonası ile ilgili detaylar belli oldukça değerli takipçilerimizle paylaşmaya devam edeceğiz.

Eğitimlerimiz Devam Ediyor!
Sıfırdan motosiklet kullanmayı öğrenmek ya da ileri sürüş eğitimi almak için instagram @motoetkinlikcom ‘dan bize ulaşabilirsin.

Motosiklet yarışlarını izlemek için instagram hesaplarımız @motoetkinlikcom ve @motogpmee adreslerini takip edebilirsiniz.

Dikkat: www.MotoEtkinlik.com adresinde yayınlanan yazınların telif hakları MotoEtkinlik.com’a aittir! Bu yazınların izinsiz ve kaynak: www.motoetkinlik.com şeklinde belirtilmeden kullanılması yasaktır!

Sıfır Motosiklet Fiyatları İçin TIKLAYIN

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.