Breaking News
enduro_antalya
beylikdüzü escort

2014 Türkiye Enduro Şampiyonası Son Ayak Yarışı Antalya’da Start Aldı!

2014 Türkiye Enduro Şampiyonası 7. Ayak yarışı Antalya’da başladı.

enduro_antalya_42014 Türkiye Motosiklet Federasyonu Yarış Takvimi’nin son musabakası Türkiye Enduro Şampiyonası’nın 7. Ayak yarışı, Antalya başladı. Türkiye genelinden ikisi bayan 58 sporcunun katıldığı şampiyonanın ekstrem testi 22 Kasım 2014 cumartesi günü Çakırlar Taş ocakları mevkiinde yapıldı. Toros Dağı’nın eteklerindeki alanda yapılan ekstrem testinde en hızlı yarışçı Rafet Karakuş ismi oldu. Karakuş’un Necmi Kozlu ve Murat Erşahin takip etti.

Antalya Enduro Motosiklet Kulubü tarafından 23 Kasım Pazar günü Doğal ve yapay engellerle donatılan parkurda gerçekleştirilecek yarışlar, Antalya’nın eşsiz doğasında, denize 3 km uzaklıktaki parkurda hem seyircilere hem de enduroculara heyecanlı anlar yaşatacak.

Bu yıl yeniden takvime dahil edilen Antalya etabı, her türden doğal ve yapay engellerle yarışçılara ve seyircilere keyifli anlar sunacak. Toros Dağı’nın eteklerindeki enduro yarış parkurunda; bol taşlı kurumuş dere yatakları, Endurocuların gidebileceği güzellikte patikalar, orman yolları profesyonel ve amatör yarışçıları bir hayli zorlayacak.

About MotoEtkinlik.Com

Üniversitelerinde Motosiklet Kulübü kurmak isteyen öğrenci arkadaşları ortak paylaşım platformumuza bekliyoruz. İletişim: info@motoetkinlik.com Birimiz Hepimiz Hepimiz Birimiz İçin!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.